Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennétek, ha a párotok erre kérne?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok. A párom saját bevallása szerint nagyon szeret, de két dolgot nem tud elfogadni bennem, az egyik az, hogy hosszú a hajam, a másik az, hogy van egy macskám a lakásban. Most válaszút elé állított. Azt mondta, bármennyire is szeret, meg kell tennem neki azt, hogy levágatom a hajam és megválok a cicámtól, ha vele akarok maradni, mert ha nem akarom ezt megtenni, akkor az azt jelenti, hogy nem akarok neki megfelelni, és az elég baj, mert akkor másról se lehet majd engem meggyőzni, és nem hadakozni akar majd a házasságában.

A hajamat sok évig növesztettem, úgy is mondhatnám, hogy ez az ékem, alig vártam, hogy megnőjön, szinte sírva kértem, hogy ne kérjen tőlem ilyen áldozatot. Mondta, hogy nem áldozatot akar kérni tőlem, de ha nem teszem meg, elgondolkozik a folytatáson. A cicám meg szintén tisztán van tartva, őhozzá már nem is engedem a szerencsétlen kis állatot, pedig nagyon szeretne bújni, hízelegni, de nem megy, sehogy se megy a dolog.

Nagyon rosszul érzem magam. Ti mit tennétek? Nekem mindent megér ez a férfi, nagyon szeretem őt, ezért most valahányszor erre gondolok, bőgök. Választanom kell közte és az általam szeretett dolgok közt, és nem tudok.


2011. jan. 2. 23:03
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne akarj senkinek megfelelni! Úgy szeresen ahogy vagy! Ha így nem tud elfogadni akkor pápá... Úgy fogd fel hogy eldobott magától egy jó csajt... az ő baja...
2011. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 kovpet ***** válasza:
100%

"Féléve vagyunk együtt, így ismert meg, macskástól, hosszú hajjal."


Akkor innentől kezdve nincs miről beszélni. Most már akkor sem maradnék együtt vele a helyedben, ha mégis lemondana ezekről az állatságokról. Ez egy f@sz.

A macska egyébként rulez állat :)

2011. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne engedj neki, bár ezt már páran leírták előttem és akkor se folytasd vele, ha azt mondja, hogy még sem kell megtenned ezeket a dolgokat.

Ilyet nem mond sem olyan ember, aki szereti a másikat, meg szerintem olyan sem aki normális..

2011. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
100%
Tételezzük fel, hogy megteszed amit kér, pontosabban amit ki akar zsarolni. És a jövőben minden apró vitánál eszedbe fog jutni, hogy mit tettél ezért a pasiért, esetleg még a fejéhez is vágod, és akkor tuti a szakítás. Hát akkor már jobban jársz, ha most megy a levesbe, Te meg keresel egy olyan társat, aki elfogad olyannak amilyen vagy, esetleg még a cicákat is szereti.
2011. jan. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
100%
Ez még optimista jövőkép. Engem az sem lepne meg, ha pár év múlva nyakörvet tenne rád...
2011. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
100%

tróger egy alak lehet, miét akar téged átformálni??

Sztem mégsem olyan nagy főnyeremény, mint aminek te azt elvakultan hiszed.

2011. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
100%
A macskuszod jobban szeret nála!
2011. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
100%
Tudja egyáltalán, mit jelent a "meggyőzés" szó? Mintha összetévesztené a zsarolással.
2011. jan. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem egy másik lány is képbe jött neki, úgy van vele, hogy megmarad nálad ha levágatod a hajad meg megválsz a macskától, mert ezeket nem bírja benned, ha nem, megy a másik lányhoz.

Dönts ahogy érzed.

2011. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fickó egy rabszolgát akar...a következő kérése mi lesz? Hagyd ott a munkád v húzz zsákot,h atöbbi pali ne lássa az alakod v. A családoddal ne állj szóba v állj ki strihelni?
2011. jan. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!