Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennétek, ha a párotok erre kérne?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok. A párom saját bevallása szerint nagyon szeret, de két dolgot nem tud elfogadni bennem, az egyik az, hogy hosszú a hajam, a másik az, hogy van egy macskám a lakásban. Most válaszút elé állított. Azt mondta, bármennyire is szeret, meg kell tennem neki azt, hogy levágatom a hajam és megválok a cicámtól, ha vele akarok maradni, mert ha nem akarom ezt megtenni, akkor az azt jelenti, hogy nem akarok neki megfelelni, és az elég baj, mert akkor másról se lehet majd engem meggyőzni, és nem hadakozni akar majd a házasságában.

A hajamat sok évig növesztettem, úgy is mondhatnám, hogy ez az ékem, alig vártam, hogy megnőjön, szinte sírva kértem, hogy ne kérjen tőlem ilyen áldozatot. Mondta, hogy nem áldozatot akar kérni tőlem, de ha nem teszem meg, elgondolkozik a folytatáson. A cicám meg szintén tisztán van tartva, őhozzá már nem is engedem a szerencsétlen kis állatot, pedig nagyon szeretne bújni, hízelegni, de nem megy, sehogy se megy a dolog.

Nagyon rosszul érzem magam. Ti mit tennétek? Nekem mindent megér ez a férfi, nagyon szeretem őt, ezért most valahányszor erre gondolok, bőgök. Választanom kell közte és az általam szeretett dolgok közt, és nem tudok.


2011. jan. 2. 23:03
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
Az a legelborzasztóbb ebben az egészben, hogy nem múlhat a hajamon meg az édes kiscicámon ez a szerelem! Egyszerűen ezt nem akarom elhinni! A cicát meg 2 és fél éve nevelem, hozzám nőtt, egy félszavamból ért, rengeteg szeretetet ad, ragaszkodik hozzám! Most hogy hagyjam így el? Nem is értené, hogy mostmár miért nem szeretem, csak nézne riadtan! Nem lehet ezt ép ésszel elviselni!
2011. jan. 2. 23:15
 12/56 anonim ***** válasza:
100%
neeeee! Nehogy megtedd. A cicád többet ér ennél az embernél! Magánakvaló kis k.öcsög. dobd ki a p.icsába
2011. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy ezt írom, de ritka nagy gyökér a barátod. Az is lehet, hogy csak valami indokot keres ahhoz, hogy kidobjon.
2011. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
100%

A párod egy bunkó, bocsi a szóért.

"De ő csak azt hajtogatja, hogy nem magamnak és nem a többi embernek, hanem egyedül neki kell megfelelnem." - ezt mégis komolyan gondolta?? megfelelni?? akkor ő is feleljen meg neked-.- fogadjon el úgy ahogy vagy, macskákkal.

2011. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy görény!

1. macskát nem szeretem, de leszarnám, hogy mit mond, mivel én kutyás vagyok, én a kutyával vagyok így, tehát nem menne sehova!

2. ha neki nem tetszik a hosszú hajad, akkor kérdezd már meg, hogy minek van veled? Ez egy visszavágó! Nehogy levágasd, ha ő szeret, akkor így szeret:

macskástól, hajastól :)

Ha meg emiatt elmegy, jobban is jársz!!!

2011. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
A "kedves" párod egy kretén. :O
2011. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
94%

Ha a férfi szívből szeretne akkor nem kényszerítene semmire.

Nem akarlak elkeseríteni,de a pasasod pontosan tudja,hogy olyan dolgot kért tőled amire biztos,hogy nemet mondasz,így egy jó ürügy arra,hogy szakítson veled.Mivel semmi okot nem tudna mondani,hogy miért akar véget venni a kapcsolatnak..Az ilyen emberek szánalmasak..

Én sem a hajamat sem a cicámat nem dobnám félre egy férfiért.Amikor elkezdtetek járni gondolom már akkor is hosszú hajad volt,és volt macska is...Akkor nem volt gond ez?

De tudod mit tennék a helyedbe?

HA megint szóba jönne,akkor én meg erre kérném.

-Oké,drága,megteszem! Levágom a hajam,és kidobom a macskát,DE CSAK AKKOR ha te is megteszed amire én kérlek!

1. szeretném ha körülmetélnéd magad(amint kijöttünk a kórházból és a zárójelentésen rajta van,hogy túl vagy rajta,már nincs haj,se macska)

2. szeretném ha anyukádat felhívnád,és megmondanád neki,hogy meg fogsz nősüléni vagyis elveszel engem feleségül,és soha nem jöhet hozzánk látogatóba..Vagy én vagy anyád!

3.szeretném ha sterilizálnád magad,hogy soha ne lehessen gyerekünk..

Ha ezeket megteszed ,akkor én is...

De viccet félre téve..Én simán csak ennyit mondanék neki

-MACSKA ÉS A HAJ MARAD! TE MEHETSZ! (itt vagy még?)

2011. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy levágasd a hajad. A szép, hosszú haj a nő éke. Inkább pasit cserélj.:)


Meg ha egy macska közétek tud állni, akkor kb. bármi a világon.

2011. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly? Mégis hány éves ez a pasi? 10? Ha engem így próbálna zsarolni(mert ez érzelmi zsarolás!), úgy vágnám ki, hogy a lába se éri a földet! Nem is értem, hogy te még képes voltál sírni emiatt.

Ráadásul nem is szeret, ha tényleg szeretne, akkor elfogadna hosszú hajastól- macskástól. A következő mi lenne? Ha nem fested hupi lilára a hajad,akkor elhagy?! Ugyanmár! Sohase akarj megfelelni, másnak CSAK MAGADNAK! Ha nem így teszel, boldogtalan leszel.

Meg mi ez, hogy nem akar hadakozni?! Egy házasság nem arról szól,hogy te pincsi kutyaként bólogatsz mindenre, hanem, ha valami zavar, akkor kinyitod a szádat, és kulturált, emberi módon KÖZÖSEN megbeszélitek.

2011. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 Madmax12 ***** válasza:
100%
Szerintem a barátod nem szeret!
2011. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!