Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? (lent)

Figyelt kérdés

Hónapok óta együtt vagyok egy pasival. Jól megvagyunk, viszont a társaságban van egy csaj, aki eleinte kedves volt velem, aztán amikor összejöttünk a barátommal, hirtelen megváltozott, pofákat vágott, nem örült, ha ott vagyok. Megfordult a fejemben, hogy talán ő is hajtott a pasimra, de elhessegettem ezt a gondolatot, mivel neki is van évek óta kapcsolata, elég komoly, gyerekek is vannak. Aztán kiderült, hogy igazam volt, helyes volt a megérzésem. A nő folyton hajt rá, amikor buliban vagyunk volt olyan is, hogy ölelgette, simogatta és nem engedte el. A barátom elég közvetlen ember, de ezen már kicsit kiakadtam. Utánam jött, próbált nyugtatni. A csaj azóta is próbálkozik, apró, szánalmas kis trükkjei vannak (pl. húsvétkor vettek a gyerekeknek nyuszit és megkérdezte a páromtól: "Ugye olyan szép mint én?" A párom nem válaszolt, de látszott rajta, hogy zavarja a dolog.)

Ha közös program van, folyton a páromat bámulja. Beszéltem a pasimmal erről, mondtam neki, hogy zavar a dolog, azt mondta, nem tudna vele kavarni, mert szeret és amúgy se jön be neki a nő.

De hogy lehet egy felnőtt nő, egy anya ennyire olcsó? Semmi se szent?


2010. dec. 16. 11:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
13:20-as köszönöm a biztatást, tényleg meg fogom neki mondani a véleményemet, ha újra próbálkozik. A párom tudja, hogy zavar a csaj viselkedése, és próbál is mindig távol maradni tőle, de néha nem lehet, nem tud. Kemény leszek és kitartok az igazam mellett.
2010. dec. 16. 13:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!