Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ahhoz hogy működjön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ahhoz hogy működjön egy parkapcsolat, feltétlenül szükséges a jó szex?

Figyelt kérdés
ma 18:14
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
23 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Pénz, sex, pia, kocsi
ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
Nekem igen.
ma 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem is ertem ezt a kerdest...
ma 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%

Nem. De sokkal könnyebb olyanokkal szakitani ha elromlik valakivel vmi, akivel csak munka volt a szex.

A szex nem indokol szakitast nálam. De minden más indokolhat.

ma 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

#3


Megkédeztem erről egy nőt. De ő elég meglepő választ adott, szerinte meg lehet lenni anélkül is.

Ő hamar vesztette el a szüzességét, ráadáaul most is komoly kapcsolatban van. Szóval ha valakitől, hát tőle meglepő a válasz. 😃 De épp ezért hiteles is.


Most tulandonképpen arra vagyok kíváncsi, hányan gondolkodnak úgy, mint ő.

ma 18:32
 6/26 A kérdező kommentje:

Még valami: az említett nő, fiatal, egyetemista.

Szóval így már háromszorosan is meglepő a válasza.

ma 18:33
 7/26 anonim ***** válasza:
86%

En neha azt is nézem kapcsolat elején, hogy 5-10 perc es tulvagyunk rajta könnyű lesz vele az élet, vagy 1 órás 600 pozban vergődős kiégett félimpotens pasi es kemény lesz a női sors mellette. De ha ritkán akarja, talán azzal kompenzálni tud.

Nem volt még szexorientált kapcsolatom, hogy nekem a szex számitson elsősorban.

ma 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%

Hát vannak ilyen aszexuális nők. Pl a 7es. Neki az a lényeg a szexben, hogy hamar túl legyen rajta.. 😂😂😂

Kérdező, könnyű azt mondani amit a nő mond. De ha hirtelen nem lenne szex ki tudja meddig bírná a kapcsolat.

ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Működhet anélkül is.


De számomra elengedhetetlen.

ma 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%

Ez nem aszexualitas. A pasik sz.rok az ágyban. En mar ezt elengedtem. Aki meg lehet jo lenne az meg hűtlen vagy másban sz.r.


Nekem tobbet er sokminden más mint a szex.

ma 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!