Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ahhoz hogy működjön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ahhoz hogy működjön egy parkapcsolat, feltétlenül szükséges a jó szex?

Figyelt kérdés
ma 18:14
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

#10


Aki rossz az ágyban, nem lehet, hogy meleg, vagy valamilyen szervi baja van (pl. fitymaszűkület)?


Nehéz elképzelni, hogy egy full egészséges, hetero pasi miért is ne akarna fejlődni a szexben.

ma 18:48
 12/34 anonim ***** válasza:
56%
Nekem szamit. A szex kozbeni orgazmus nem feltetlenul, eddig egy emberrel sikerult csak. De a tobbiek megoldottak kezzel vagy ahogy kellett.
ma 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
87%
11 nem. A gond ott van hogy egy pasinak elég ha bed.gja valahova mar élvezi a szexet. Nőknél nincs igy hogy bed.gnak vmit akar egy tampont es bármi is lenne ennyitol.
ma 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
49%

A 10es mindenkit ismer. Tudja, hogy minden pasi szar az ágyban aki meg nem az hűtlen és szemét.


Lehet nem kéne megelégedni olyannal aki nem jó az ágyban de vannak más előnyei.. És akkor magának a szexnek lehetne örülni nem pedig annak amikor vége van..

ma 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
79%

Nem csak azert lehet szar az agyban egy pasi mert szervi baja van.


Pl mert eroszakos, lefog, fojtogat, nem erdekli az h nekem jo legyen, szarazon berakja, 2perc alat elsul es ott vege a szexnek, onzo nem erdekli mas, nem hajlando nyalni de elvarja a szopast, leszol mindig, stb ...

ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
89%
Nekem igen, nagyon. A minőségi szex elengedhetetlen tartozéka egy jó kapcsolatnak.
ma 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

#15


Én nem is értem, ezek a pasik egyáltanán hogy jutnak el egy nővel a szexig. 🥶

ma 19:01
 18/34 anonim ***** válasza:
21%
Az se jo ha az erdekli hogy a nőnek jo legyen mert akkor még arra is rá kell görcsölni hogy kötelező az orgazmus. Ugy meg soha nem is lesz jo.
ma 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
71%
igen, meg mellette működjön még a másik fontosabb minimum 9 dolog.
ma 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
77%

Ez most lehet, hogy ellentmondásos lesz.

Egyrészt nincs magas libidóm, egész jól elvagyok szex nélkül. El tudnám képzelni, hogy valakivel inkább egy szoros barátság köt össze, és úgy vagyunk egy pár, hogy szex nincs, csak összebújás, ölelés.

Viszont: ha van szex, akkor az igenis legyen élvezetes nekem is. Baromi frusztráló, ha a pasit nem is érdekli, hogy jó legyen. Nem véletlenül hívják szerelmeskedésnek, az érzelmek kimutásának egyik módja. Azt is érezni, ha nincs benne érzelem, és akkor nem jó.

ma 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!