Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ahhoz hogy működjön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ahhoz hogy működjön egy parkapcsolat, feltétlenül szükséges a jó szex?

Figyelt kérdés
tegnap 18:14
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

30, az én életemben ez nem görcsként van jelen. Simán kibszott szexi, mikor a fülembe súgja, hogy élvezem-e, jó-e.


Akivel meg nem tudok beszélni a szexről, azzal csinálni sem akarom.

tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes válaszok vannak!


Amúgy szerintem az a legfontosabb, hogy az igények egyezzenek. Vannak, akiknek fontos a szex, vannak akiknek nem annyira...


Én tudom sok ideig is nélkülözni a szexet, volt hogy 4 évig, volt hogy 2 évig. Viszont, ha találok ideális partnert, akkor számomra nagyon fontos a minőségi szex, az érintések, egymás elfogadása testi szinten is. Én ezzel (is) fejezem ki a vágyaimat, szeretetemet, szerelmemet a férfi iránt. De ha nem is a szex, akkor a bújás, érintések, ezekre nagyon igénylem, és adni is szeretem. Nem azt mondom ezzel, hogy ezzel minden ki van pipálva, de egy fontos alapja a párkapcsolatnak.

Nem tudnék hűvös partner mellett lenni szerintem:(

tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

28


Attól függ, hogy a férfi önbizalomhiányból kérdezi-e, vagy hogy a nőnek akar nagyobb élvezetet nyújtani. Így is, úgy is lecsapódhat.

Van, amikor tényleg nagyon szexi a szexről beszélni.

tegnap 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Nehéz erre valaszolnom,hogy őszinte legyek. Ha friss egy kapcsolat,vagy ismeretség,akkor nyilván nagyon vágyom a másikra,minden erintesere,már a gondolata is izgat az illetőnek,így illúzió romboló lenne,ha nem lenne jó a szex.

De egyébként,ha már lenyugodtak a kedélyek,elvagyok kevés szexxel is,nem ez a legfontosabb nekem. Amikor szingli vagyok,akkor sem keresek "lazább" kapcsolatok pont ezért,mert nem akarok csak úgy szexelgetni. Nincs sok tapasztalatom, 4 férfival voltam életemben,egyik egy 10 éves kapcsolat volt. Akárhogyan is figyelt minden igenyemre,nagyon sokszor nem tudtam úgy nagyon élvezni a szexet. A másik 3at meg hagyjuk is,azok rövidebb dolgok voltak. 2 vel egyáltalán élveztem,a harmadikkal igen,de vele is csak az első néhány izgalmas hónapban.

Nem tudom,hogy itt velem van a baj,vagy a férfiak "tudásával", én nem fogom senkire.

Összességében nekem ezek miatt nem annyira fontos a szex,tökre megértem elvagyok nélküle.

tegnap 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Hat en le leszek pontozva de vallalom.

A ferjemmel eleinte jo volt, heti hetszer fekudtunk le egymassal, nagyon elveztem. Aztan ahogy egyre tobb problemank akadt, es lattam, hogyan nem oldotta meg (kulso problemak) kezdtem belole kiabrandulni. A cigi-pia komborol nem beszelve; a cigi meg csak-csak, de egyre tobbet kezdett inni, mit kivanjak rajta, mikor budos mint a dog?

4,5 eve vagyunk egyutt, es ket eve nem hianyzik a vele valo szex, pedig mar nem szedem a fogamzasgatlot sem. Utobbi miatt hittem, hogy nincs libidom, de az csak az egyik ok volt a sok kozul. Nem tudok ra ferfikent tekinteni, igy nem is kivanom. Hozzateszem, mast sem, senki mashoz sem vonzodom.

tegnap 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!