Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erről érdemes szólni a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről érdemes szólni a páromnak?

Figyelt kérdés

Egy ideje gyanús nekem, hogy nárcisztikus vagyok, ami a kapcsolatomban is sokszor kiütközik.

Pszichológushoz nemrég kezdtem el járni, nem pont emiatt, de neki is említtem, hogy valószínűleg az vagyok.


Én ezen persze szeretnék változtatni, rendbe akarom magam hozni, de ezt tegyem a “háttérben”, vagy szóljak róla a barátomnak, hogy gond van velem? Ő nem vette még észre, és valószínűleg nem is fogja.


19/f


ma 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Narciknál nincs ilyen hogy "vmi gond van velem" egyik se hülyézné le magát.
ma 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

A nárcizmusnak vannak fokozatai, illetve ott van az önreflexió is, amivel úgy érzem rendelkezem.

Nyilván nem gondolom magam kőkemény nárcisztikusnak, de valamennyi biztos hogy van, és több mint kellene

ma 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden emberben van csak kicsiben.
ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom illene tudnia a párodnak hogy pszichológushoz jársz és az okot is.
ma 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4 nem biztos. Ugyanis vissza is élhet vele es gunyolhatja is akár hogy mentàlis sérult meg igybmindenben magának adna igazat is.


Nem tudni a párja milyen..

ma 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek olyan fogyatékos paraszt a párja mint neked kedves 5. Az enyém megértené és örülne hogy változtatni akarok rajta.
ma 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!