Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? (lent)

Figyelt kérdés

Hónapok óta együtt vagyok egy pasival. Jól megvagyunk, viszont a társaságban van egy csaj, aki eleinte kedves volt velem, aztán amikor összejöttünk a barátommal, hirtelen megváltozott, pofákat vágott, nem örült, ha ott vagyok. Megfordult a fejemben, hogy talán ő is hajtott a pasimra, de elhessegettem ezt a gondolatot, mivel neki is van évek óta kapcsolata, elég komoly, gyerekek is vannak. Aztán kiderült, hogy igazam volt, helyes volt a megérzésem. A nő folyton hajt rá, amikor buliban vagyunk volt olyan is, hogy ölelgette, simogatta és nem engedte el. A barátom elég közvetlen ember, de ezen már kicsit kiakadtam. Utánam jött, próbált nyugtatni. A csaj azóta is próbálkozik, apró, szánalmas kis trükkjei vannak (pl. húsvétkor vettek a gyerekeknek nyuszit és megkérdezte a páromtól: "Ugye olyan szép mint én?" A párom nem válaszolt, de látszott rajta, hogy zavarja a dolog.)

Ha közös program van, folyton a páromat bámulja. Beszéltem a pasimmal erről, mondtam neki, hogy zavar a dolog, azt mondta, nem tudna vele kavarni, mert szeret és amúgy se jön be neki a nő.

De hogy lehet egy felnőtt nő, egy anya ennyire olcsó? Semmi se szent?


2010. dec. 16. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A nők is szoktak néha ostoba hülyeségeket csinálni, nem bír magával mert tetszik neki a pasid. Sztem ha újból előfordul főleg a te jelenlétedben, küldd el a fenébe a nőszemélyt és tudatosítsd benne, hogy ez a pasi a tiéd!
2010. dec. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Párszor már megtettem. Persze nem nyíltan mondtam meg neki, hanem pl. volt olyan, hogy egy buliban, ahol épp ölelgette, elhívtam egy pohár italra a csajt, ott elkezdtem neki ecsetelni, mintha a legjobb barátnőmmel csevegnék, hogy ugye milyen jó pasi, ugye milyen szexi, ugye milyen jól néz ki??? Aztán hozzátettem: "És tudod mi a legjobb benne? Hogy az ENYÉM!"

És pont jól jött ki, mert a pont párom akkor jött oda hozzám egy forró csókért.

2010. dec. 16. 11:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha a szolídságból nem ért, akkor nyiltan mások előtt szégyenítsd meg, pont akkor amikor akciózik, hogy lássák nem csak kitaláltad az egészet, sajnos az ilyenek gyakran letagadják és téged állítanak be hibásnak, féltékenynek mániásnak. Nincs esetleg egy másik jó barátnőd, aki csatlakozna melléd? "Sok lúd disznót győz!"
2010. dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De hogyan csinálhatnám nyíltan? Mit mondjak, mit csináljak? Pont amiatt nem merem mások előtt, mert félek, hogy csak beképzelem. Pedig párom szerint már a csaj is mondta neki, hogy szerelmes belé.
2010. dec. 16. 11:56
 5/11 anonim ***** válasza:
És miért nem állítja le a pasid?Az még égőbb lenne a csajra nézve.
2010. dec. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ezek után meg tényleg neki kéne elküldenie a búsba.Ő simán megszégyeníthetné a haverok előtt.
2010. dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az írásodból úgy értelmeztem h a párod még nem szólt neki h álljon le.Nem értem miért nem küldi el melegebb éghajlatra. Rá nyomul a csaj ezért szerintem neki kéne elküldeni és megmondani határozottan hogy ne ölelgesse, hagyja békén mert veled van együtt. De ennek alap dolognak kéne lennie sztem h leállítja. Ha ezek után sem ért akkor meg beteg vagy vmi gáz van vele,és a párod csak nézzen rajta keresztül vagy menjen arrébb ha meg akarja ölelni vagy akárhogy. A legfontosabb h a párodnak kéne elsősorban fellépni ez ellen.
2010. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na idefigyelj "Gizi" mostmár szálj le a pasimról mert kitépem a hajad, te hülye r%/ibanc!

Nem kell finomkodni, úgysem értené...

2010. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ok, én is valami hasonlóra gondoltam, hogy kitépem a hajadat vagy olyat kapsz, hogy a fal adja a másikat. :)

De ez nem az én stílusom. Szeretek mindent szépen diplomatikusan elintézni.

A barátom már szólt neki, megmondta, hogy nem akar tőle semmit. Hogy miért nem lép fel keményebben? Nem tudom. Nagyon jó barátok, állítólag a csaj rengeteget szenved, mert a férje megcsalja. Amúgy mindig mindenkivel kedves, sokan szeretik. Felhoztam ezt már a többieknek is, de ők nem vettek észre semmit.

2010. dec. 16. 12:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért foglalkozol vele, hogy a többiek mit mondanak vagy látnak? Téged zavar, ráadásul a Te pasid, hát hadd legyen már jogod arra, hogy NE viseld el ezeket a kis "kedvességeket" a csajtól. Viszont fontos, hogy ha keményen beszólsz, utána semmiképp se viszakozz, mert akkor visszafelé sül el a dolog. Van amit nem lehet diplomatikusan elintézni!! Különben meg mit számít bele a Ti kapcsolatotokba, hogy neki nehéz az élete? Én ilyesmi tipus voltam mint te és sajnos csak a sokadik pofáraesés ébresztett rá arra, hogy ha akarsz valamit neked kell érte tenni, ha meg is akarod tartani, akkor esetleg változnod kell. Az igazi barátok akkor is melléd fognak állni, akik ellened lesznek, nem érdemlik meg a barátságod.

Írd majd meg légyszi h. mi történt!

2010. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!