Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így folytatni?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő, volt köztünk egy összeveszés, és azóta azt látom rajta, hogy mintha elmúltak volna nála az érzelmek.. 1 éve ismerem, 2 hónapja jöttünk össze. Én mondtam neki, hogy ha ez sok volt neki, akkor zárjuk le a dolgot, de folytatni akarta. Én is szeretném folytatni, de rossz érzés, hogy már nem olyan lelkes mint volt.. Ti folytatnátok így? Változhat ez még pozitív irányba..?
ma 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez csak személyes vélemény, tehát ne ebből az egyből indulj ki, de amikor az exem először veszekedett velem és képtelen volt normális hangnemben elmondani a gondját, onnantól bennem eltört valami, és sosem voltam olyan mint előtte.
ma 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezt látom rajta, hogy kiábrándult belőlem.. csak akkor nem értem mért akarja folytatni.
ma 15:45
 3/11 anonim ***** válasza:
A biztos napi szex miatt. Úgyhogy ha te többet akarsz, akkor beszéld meg vele.
ma 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, hogy a szex.. hiába próbálom megbeszélni, nem őszinte, nem vallja be, hogy kiábrándult. És mivel már sokszor felhoztam ezt, ha megint erre terelem a témát, már konkrétan úgy reagál, hogy ne kezdjem el megint ezt.. nem tudom mit tehetnék, vagy mit kéne tennem..
ma 15:49
 5/11 A kérdező kommentje:
Illetve tudom, nekem kéne elküldeni, csak egyelőre nincs erőm hozzá.
ma 15:50
 6/11 A kérdező kommentje:
Kérdezzek rá konkrétan, hogy már csak a szex miatt van-e velem?..
ma 15:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ha nem érzed magad jól vele, akkor ne legyél vele. Ne drámázd túl.


Ne kérdezz rá basszus hát már innen, onnan, amonnan megközelítetted, azt írod! De le se sz-rja, hogy beszéljen veled. Majd tuti bevallja, hogy ja, most hogy kérded, igen, a szex....


Ne szórakozz már. Keress már egy méltó társat!

ma 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Nagyon nagyon szerettem, és mivel friss, még mindig szeretem azt a lányt. De képtelen voltam mégis úgy hozzáállni ezután (több ilyen is volt sajnos) mint ezelőtt, és megszenvedtem a kapcsolatot de annyira szerettem hogy nem birtam szakitani vele, pedig egyáltalán nem éreztem már jól magam, és én nem a szex miatt maradtam vele akkor sem. Végül olyan sokszor látta már rajtam, hogy boldogtalan vagyok, hogy kidobott.
ma 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hm. És szerinted mi lett volna a legjobb ebben a helyzetben? Ez, hogy ő küldött el?
ma 16:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy hosszas beszélgetés az, ami segithet, de erre nyitott kell hogy legyen ő is. Mondanod kell neki, hogy vagy megbeszéljük, vagy te ezt igy nem szeretnéd már folytatni, mert nem látod értelmét. Nem látok más utat jelenleg
ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!