Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudott a kapcsolat elején,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott a kapcsolat elején, van értelme folytatni?

Figyelt kérdés

Megismertem egy nálam fiatalabb férfit (23 éves, de sokkal érettebb a korához képest), akivel minden nagyon jól alakult hónapokig. Nem mondtuk ki, hogy egy pár vagyunk, de szerintem ez nem is olyan fontos, minden nap beszéltünk, és minden héten találkoztunk, együtt is aludtunk rendszeresen.

Egyszer belenézett a telefonomba, ahol meglátott egy beszélgetést, amiben nem volt benne semmi különös, de láttam rajta, hogy rosszul esik neki, hogy más férfiakkal is beszélek.

Következő alkalommal megkértem, hogy mutassa meg ő is a beszélgetéseit, és akkor láttam, hogy ő is beszél más lányokkal, de nem olyan baráti stílusban, ahogy én tettem, hanem kiderült, hogy néhány hete elment szórakozni (nekem nem mondta el), ahol megismert egy lányt, akinek azután többször írt, és találkozni akart vele, de a lány nem írt vissza neki egy idő után.

Felháborodtam, amiért ő lelkiismeretfurdalást okozott nekem, miközben ő sokkal “súlyosabb” dolgot tett.

Azt mondta, hogy gondolkozott, és biztos benne, hogy velem akar lenni, de én azóta sem tudom túltenni magam ezen.

Mi lett volna, ha a lány nyitott lett volna?

Most úgy érzem, hogy csak egy B opció vagyok, de hajlamos vagyok mindent túlgondolni, ezért kíváncsi vagyok mások véleményére, ti mit csinálnátok a helyemben?

Érdemes lehet új fejezetet nyitni, és komolyan egymásra koncentrálni, vagy aki megtette ezt velem, annak nem vagyok elég fontos?



szept. 9. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes. Ha most hazudott mi lesz mondjuk 4 év múlva? Vagy ha gyerek lesz s ragozhatnám. Szerintem ha egyszer hazudott neked, és egy más csak akart felszedni úgy hogy te ott voltál neki, nem éri meg. Csak magadat teszed tönkre és az esélyt, hogy találsz valakit magad mellé aki nem viselkedik így veled.
szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
Ez nem megcsalas . Mem mondtak ki,hogy komoly idoben. O nem tudhatta. A kapcsolatotok alakul egyre komolyabb.
szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Érdemes. Úgy tűnik, ő nem kell más nőknek. Tehát nem fog tudni megcsalni.
szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
hazugsàgról nem is írtál
szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ... mikor is volt ama buli. Ha már bőven akkor amikor együtt aludtatok, s kezdett komolyabbra fordulni akkor a pasi egy szoknyapecér. Nem fog melletted lehorgonyozni, meg fog búbolni minden csajt aki csak jön.

Ami viszont erős red flag: az, hogy belenézett a telefonodba! A betegesen féltékenykedő típus, aki állandóan ellenőrizni, kontrollálni akar majd és féltékenységi rohamokban tör majd ki. Az elején még így kezdődik, csak szóban fejezi ki a rosszallását, lelkifurit akar okozni, de idővel átvált majd parancsolgatásba, kiabálásba, vagy éppen tettlegességbe...

szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha leülnétek és rendesen elbeszélgetnétek, hogy kinek mi fér bele és mit vállaltok.... és hogy ez egy kapcsolat-e. Én aztán nem szórakoznék HÓNAPOKIG valakivel, aki nem nyögi ki hogy engem akar, komolyan, kapcsolat, monogámia, miegymás, nem csicsergünk másokkal flörtölgetve... lehetne kommunikálni + az a fontos, hogy miként bánik veled.
szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az érett huszonpárévesek:)


Szerintem jó lenne tisztázni, hogy végül akkor egy pár vagytok-e vagy sem. Ez lehetne az első lépés mondjuk. És akkor onnantól élnek a szabályok, hogy nem nézegetünk másfelé, mert rossz a másiknak. Mindenképp szerencsés lenne megbeszélni szerintem.

szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%
Adhatnál neki egy apró esélyt . Azt kiderül mi lesz.
szept. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

3

Hűha, más sem kéne, mint egy olyan pasi, aki azért nem dug félre, mert visszautasítják a nők 🤣

szept. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Ez egy komolytalan kapcsolat volt, nem is volt kapcsolat még...

Ezért jobb felnőttként hozzáállni, de gondolom te is még fiatal vagy, még kislány...idővel lesz ennél jobb. Addig próbálkozhatsz.

szept. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!