Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak és nekem mások a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak és nekem mások a céljaink hogy lehet így folytatni?

Figyelt kérdés

A párom külföldre akar menni dolgozni (elég messzire), viszont én nem akarok menni. Úgy gondolom nem tudnék ott mihez kezdeni és nekem itt jó, illetve tervben van még egy tovább tanulás is nekem.

Én 25 vagyok ő 33.

Ő még utazgatni szeretne meg karriert építeni, én meg a jelenlegi karrierem stabilizálni és családot is szeretnék. Nem szeretném másnak az álmát követni úgy hogy magamat nem nézem. Vajon el van ítélve ez a kapcsolat vagy lehet ebből még valami?



júl. 18. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ebből már nem lehet semmi, ha a párod eltökélt szándékú.
júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Én mennék vele. Kint könnyebb boldogulni.
júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is mennék, ha nem jön össze az hogy jól keressek és tehessek félre, visszajönnék.

Max 1 év alatt eldől….

Ha nem jó, még ugyanúgy lehet itthon tanulni tovább.

júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nincs sok értelme, mert az életcéljaitok, életfelfogásotok nagyon messze van egymástól. Ha neki ez ennyire fontos akkor menni fog és itt fog téged hagyni arra való hivatkozással hogy ha szeretnéd akkor mennél vele (az más kérdés, hogy ez fordítva is igaz lehetne...).
júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Erre van az udvarlás időszaka, hogy megismerjétek egymást. Fura, hogy ő 33, és még utazgatni szeretne. Te érettebb gondolkodásúnak tűnsz. Kérdés az is, mennyi időről van szó, de ez azért elég markáns különbség. Beszéljetek a témáról, a távoli célokról, ki hogyan képzeli el az életet. Ezeknek jobb mielőbb kiderülni.
júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

" Fura, hogy ő 33, és még utazgatni szeretne. "


He? AZ utazgatás nem életkorhoz kötött.

júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Felejtsd el. Nem lesz belőle semmi. Bár lehet rosszabbul jársz hogy nem mersz élni és kockáztatni mint ő.

Az ember azzal tud tartós kapcsolatot vagy családot akivel azonos a jövő képe

júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es

Lehet sokan így gondolják hogy nem merek élni azért mert én nem akarok menni de valójában nem érzem azt hogy nekem való lenne illetve én más beállítottságú vagyok, nem mozgat meg az a dolog hogy én külföldre menjek dolgozni illetve nem 40 évesen szeretnék az iskolapadba visszaülni hanem most ameddig több időm és energiám van rá.

júl. 18. 21:48
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 azért írtam hogy lehet.

Ha te azt szeretnéd csinálni amit leirtál akkor csináld azt. Főleg ha úgy érzed nem neked való az az élet. Bár amíg nem próbáltad nem tudhatod. Illetve a mégegy tovább tanulás se biztos hogy meghozza azt az eredményt ami miatt belekezdenél. Mindenki élete ilyen, csak idővel tud eredményt nézni és a nem választott utat sose fogja megismerni. Ez a te döntésed...

júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Halott ügy. Hagyd, had menjen.
júl. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!