Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Barátom alakított egy zenekart a barátaival és el szoktak járni koncertezni, most szombaton is voltak valahol. Sajnos nem tudtam ott lenni, de a haverja mesélte, hogy koncert után barátom konkrétan percekig csókolózott egy lánnyal. Amikor kérdőre vontam, rávágta, hogy nem olyan nagy ügy ez, csak egy csók, semmi több nem történt, nem kell ezen kiakadnom, sőt, ha ezen felhúzom magam, látnom kéne, hogy sok lány milyen üzeneteket ír neki instán, mégis ignorálni szokta őket. Amikor megkértem, hogy akkor mutassa meg az üzeneteit, visszakozott, hogy higgyen el, nem akarom én látni őket és ne cs.szegessem már vele.
júl. 21. 00:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát tulajdonképpen megcsalt és más lányokkal írogat, de egyébként közli veled, hogy amúgy mekkora dolog már, hogy nem válaszolgat a neki felkínálkozó leányzóknak... Nem fogom fel, mi itt a kérdés. Nem tisztel, nem vesz semmibe, nem is vagyok meggyőződve róla, hogy egy csókon kívül nem történt más (akár valaki mással, nem feltétlen a lánnyal a koncertről). Ha van egy kis önbecsülésed, kilépsz ebből a kapcsolatból.
júl. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Zenésszel sose kezdj.
júl. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes. Nem egyezik az értékrendetek.
júl. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazi hazudozó a barátod, aki védi az életmódját, és folyton kidumál mindent.

Ha nemcsak csók lett volna, akkor más lenne a duma, mindig kitalál valamit, hogy visszavágjon, és te legyél aki mindent felfúj, hogy utána ugyanúgy csurogjon a nyála a csajokra.


Én ennél a pontnál szakítanék, főleg hogy folyamat másokat néz, irogat.


"nem olyan nagy ügy ez, csak egy csók, semmi több nem történt"

ha nagy ügy lenne, akkor az a duma lenne, hogy:

- a lány támadta le

- kitaláció az egész

- most mit balhézol

- mások 4-5 csajjal voltak, ő csak 1-el :D


"látnom kéne, hogy sok lány milyen üzeneteket ír neki instán, mégis ignorálni szokta őket."


Egyszerre egófényezés, féltékennyé tevés, és a te önbecsülésed elleni támadás. Azért ignorálja őket, mert válogat, vagy mert ők pattintják.


"akkor mutassa meg az üzeneteit, visszakozott"

Igen, mert kiderült volna a szennyes, hogy ő miket irogat. Arra is az a válasz, hogy akkor mi van, ezen mit kell balhézni.


Ő ezt az életmódot akarja élni, hogy szabadon csalhasson, te pedig a fix csaja legyél, aki ne balhézzon emiatt. Szerintem is lépj ki, nemcsak a csók miatt, hanem hogy nemhogy megnánt volna bármit is, hanem rád fordítja vissza, hogy te ne balhézz. Ez mi?! Én ezért szakítanék, nemcsak a csók miatt. Hogy még ő van felháborodva...

júl. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Keszutsen fotot mert lehet h hazudik a baratja.
júl. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Xd el se tudod képzelni hány csajt dugott már meg.....
júl. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor smárold le az egyik haverját, megnézem mit szól majd hozzá 😒
júl. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Évekig vendéglátózam, most is zenélek. Amíg házas voltam, mindig ügyeltem arra hogy elkerüljenek az ilyen helyzetek, de így is rendszeresen felkínálkoztak spicces nők.

Ha koncertező, tehát utazó zenekarban játszik, akkor ez rendszeres lesz. Nem fogod te ezt bírni és nem is kell. Keress nem zenész párt, mert aki akár csak egy szál gitárral is kiáll egy raklapra és közönsége van, arra lesz jelentkező.

júl. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A francnak kéne zenész!
júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!