Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szakító ok? Milyen szituációban mondjátok azt, hogy ezt a kapcsolatot nem érdemes folytatni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 3. 12:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Megcsalás.

Sokan adnak még egy esélyt.

De aki szeret, az nem csal meg.

Nem tud nyugodt szívvel mást csókolni, és nyugodtan lefeküdni vele úgy hogy nem is jutottál közbe eszébe hogy baszki ezt nem kéne...

És aki megcsalt az meg fog megint...

Nálam az aki ezt tenné, nem tenné megint, mert nem adnék neki lehetőséget.

2021. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Jól el voltunk évekig. Aztán egyre kevesebbet kerestük egymás társaságát napi szinten, mail, sms hívások. Aztán azt vettük észre hogy csak nap végén keressük egymást. Ez nem tett jót a kapcsolatunknak, ezért hanyagoltam én, holott én napjában többször írtam mail vagy sms. Azután elváltak útjaink.
2021. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Megcsalás

Fizikai erőszak

Elszigetelés a szeretteimtől vagy tiszteletlen viselkedés feléjük (akit én szeretek, az normális és nem szolgál erre rá a stílusával)

Ha gyereket akar

Ha szabotálni akar a saját céljaimban

Ha be akarja osztani a pénzem és szerződés nélkül akar házasodni

Ha megpróbálja úgymond letörni a szarvam, elvenni az önbizalmam

Aberrált, számomra gusztussal nem teljesíthető szexuális vágyak

Ha hobbikapcsolatot tart fenn az illető, azaz kb heti egyszer ér rá velem időt tölteni normálisan

2021. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Megcsalás

Ha nem képes tisztelettel szólni hozzám (leereszkedő, bunkó, agresszív, trágár szavakat vág hozzám a viták során, vagy csak mikor ideges)

Ajtó csapkodós viták

De olyan triviális ok is elég, hogy már nem szeretem.

Még sosem csaltak meg és olyan párom se volt, aki agresszívan viselkedett volna, akár verbálisan, akár fizikailag.

De azért szakítottam már, mert teljesen kihűlt a kapcsolat. Már szívesebben voltam bárhol mint otthon, nem volt szex, se más intim pillanat, nem voltak ölelések, csipkelődések, csak a monoton, "kötelező körök".

Ha egy kapcsolat már többet vesz el, mint amennyit ad és nincs hajlandóság a felek én javítani, akkor az remek szakító ok.

2021. nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
3-as válaszában a 3.ok . Minden férfit felhatalmaz , hogy elhagyja a feleségét , párját. Hiszen itt olvasva, a nők 99%-a utálja a párja rokonait. Sőt tiltja is tőlük . Pl: a férjem hetente 10 percet telefonál az anyjával! Ugye milyen szemétláda..? S a válaszok többsége igennel válaszol.
2021. nov. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

5

3-as vagyok. Apám egy hulladék és tőle pl a párom mentett úgymond meg, attól, hogy az apám, nem lesz a szerettem automatikusan. Párom anyja is egy rátelepedős undorító rosszindulatú pitsa. Azzal szemben nem várunk tiszteletet a párunktól, aki nem tiszteli a párunk. Én nem vagyok részeg a rokoni vértől meg semmilyen köteléktől, csak azokkal szemben érvényes ez a szabály, akikkel kapcsolatban biztos vagyok, hogy normális, barátságos emberek, akik mindenkit befogadnak és szeretnek, aki nekem fontos. Ha ezekkel az emberekkel szemben undok a párom (vagy igazából bárki), akkor megreptetem, de ha olyannal szemben, aki engem is sakkban tart és velem szemben önző, kisajátító, akkor ő fog menni, nem a párom

2021. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzem, hogy már nem szeretjük egymást.

Ennek sokféle megnyilvánulása lehet (erőszak, megcsalás, vagy "csak" a kapcsolat kihűlése amit nem akar javítani), de a fő ok mindnél ez.

Eddigi kapcsolataimban azért volt szakítás, mert kihűlt a dolog és nem is akarták megjavítani, ebből egyértelművé vált hogy már nem szeretnek, értelmetlen lett volna olyan emberre több időt áldoznom, aki nem szeret.

2021. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Az első párkapcsolatomból azért léptem ki mert elhaladtam mellette, már sokkal érettebbnek és felelősségteljesebbnek éreztem magam nála, talán szellemileg is inkább lehúzó volt a társasága.

Nem motivált a kapcsolat nem tett jobb emberré.

Nem egy irányba tartottak a céljaink, sőt neki nem is voltak nagyon céljai, csak lenni.

Szerettem, csak megváltoztam és már nem rá volt szükségem, sok idő volt utána mire én túlléptem a szakításon.

2021. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másik nem szeret el akar hagyni meg akar csalni stb
2021. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan is elég, ha a párkapcsolatban problémája támad és ezt nem a párjával beszéli meg soha, hanem "először" családját tájékoztatja és az elgondolását általa igaznak vélt, de nem valós dolgokkal egészíti ki saját igazának alátámasztása érdekében. Miután az ő hamis elgondolásán teljesen felháborodott a család és jól kitárgyalták az adott ügyet, ezen felbátorodva elkezdi a párjával is megbeszélni a problémáját, kiegészítve azzal: az ő családja mennyire felháborodott.
2021. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!