Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny, van értelme folytatni?

Figyelt kérdés

1 hónapja ismerkedek egy férfival, kb mostanra lett kimondva, hogy együtt vagyunk. Soha nem bízik meg bennem, pedig okot erre nem adtam. Ez valószínűleg amiatt van, hogy neki nincsenek barátai, se hobbijai, így k.rvára ráér engem ellenőrizgetni, meg baszogatni. Csak hogy az elmúlt 1-2 hétből hozzak néhány példát:

- meg kell vele osztanom a tartózkodási helyemet, hogy mindig lássa merre vagyok.

- egyik nap este 10-kor bealudtam, mert az előző napokon keveset aludtam, fáradt voltam. Általában későn fekszem le, most éppen korán sikerült elaludni, amiről őt előzetesen nem tájékoztattam. Kiverte a balhét, hogy biztos valami fickót áthívtam magamhoz és vele voltam. Mondtam neki, hogy nem, amúgy is menstruálok, hol van ebben a logika? Erre meggyanúsított, hogy akkor biztos “csak” lesz.ptam. Nem hitte el, hogy aludtam, elkérte a telefonomról az alváskövető adatait, hogy tényleg aludtam-e.

- átmentem anyámhoz, amiről neki előzetesen nem szóltam, csak amikor már ott voltam. Meggyanúsított, hogy biztos nem is ott vagyok, küldjek neki képet. Küldtem képet, mire azt találta ki, hogy az már biztos régebbi kép és valójában nem is anyámnál vagyok.:)

- elmentünk együtt valahova, amikor is elköszönésnél ránéztem a férfinemű személyzet egyik tagjára, kb 2 másodpercig néztem, amíg vártam, hogy visszaköszönjön, mire ebből hatalmas balhét csinált, kb mindennek elhordott, mert ránéztem egy férfira elköszönés céljából.

- ha nem írok neki vissza 10 percen belül már kombinál, hogy biztos megcsalom, ezt meg azt csinálom, őt leszarom stb.

- már az sem elég neki, ha megosztom vele a tartózkodási helyemet, be akarja kamerázni a lakásom, hogy mindig lássa éppen mit csinálok.

Ezek mellett a személyisége is elég kiállhatatlan, pl folyton ő generálja a veszekedést a tévképzeteiből, majd amikor meg akarom magam védeni, meg sem hallgatni, csak rám förmed, hogy nem érdekli, hagyjam abba. Amikor meg én csípem fülön valamilyen hazugsággal, akkor azt nagyon ügyesen megfordítja a javára, és elkezd engem támadni, valami tök oda nem illő dologgal, hogy a végén nekem kelljen magyarázkodnom, és ő legyen megint az áldozat. “A legjobb védekezés a támadás” stratégiát folytatja, ezt már megfigyeltem. Bevallotta, hogy ő soha nem kér bocsánatot semmiért, szerinte ő tökéletes, mindig mindent jól lát és gondol.

Mi a véleményetek, van értelme folytatni, vagy az ilyen sosem fog megváltozni? Kezd nagyon elegem lenni belőle.

27 évesek vagyunk mindketten.



szept. 17. 14:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kapcsolatot engedd el. Ha szeretné, megbízna benned.
szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbálj vele maradni. Beteg a fejére, biztos zaklatni fog szakítás után úgyhogy ne nagyon légy egyedül, vagy jelentsd fel.
szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a kérdésedet egy kívűálló szemével. Ha van egy kis eszed, megkapod a fő kérdésedre a választ.
szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
M.E.N.E.K.Ü.L.J!
szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ami engem meglep, hogy már a “behülyítési” időszakban is bámulatos önmagát adja, nem is próbálja titkolni, milyen is valójában 😀 komolyra fordítva a szót: Azonnal szakíts vele, ez nem jobb lesz idővel hanem csak ezerszer rosszabb! Kérlek, ne várd meg hogy fizikailag is bántalmazzon (100% hogy fog, ha vele maradsz).
szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez valami átlátszó trollkodás. Nincs ilyen, hogy valaki 1 hónapja "jár" egy nárcisztikus, elmebajos egyénnel és hagyja magát kontrollálni, bekorlátozni. Mégcsak szerelemről sem van szó ilyen rövid időszakban, de azt is kétlem, hogy lehet ilyen alakot vonzónak tartani.

Most ha komoly ez a sztori akkor drága kérdező te szintén mentálisan sérült alany vagy mint ő. Csak míg ő birtokolni akar, leuralni addig te olyan felmosórongy vagy, hogy az már gáz.

Mert megértené az ember tényleg ha együtt lennétek 5-6 hónapja és most kezdené kimutatni mekkora debil, de mégcsak 1 hónapja vagytok együtt és te rendesen lementél kutyába!

Tényleg ennyire szánalomra méltó ember vagy? Nagyon szomorú. Neked pasizás helyett pszichológus kéne! Csaxólok.

szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez komolyan kérdés neked? 🤣

A végén már azért fog verni mert elmész dolgozni..

szept. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kapcsolatot el kell engedni!

Bizalom 0 !

szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha pár hét után ezt műveli, mi lenne később...? Ugye nem kérdés számodra, hogy nem normális, idővel veszélyessé is fog válni és hogy még most marha gyorsan meg kell szabadulnod tőle...??
szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#6 az első kb 3 hétben nagyon szépen viselkedett, érdeklődött, figyelmes volt, odaadó, és ha hiszed, ha nem, külsőleg igencsak vonzó férfiról van szó, a szex is nagyon jó vele. Az utóbbi 1-2 hétben (kb mióta kimondtuk, hogy együtt vagyunk) kezdett el eszelős módjára viselkedni. Nyilván nem vagyok hülye, és nekem is feltűnt, hogy ez így nagyon nem normális, csak reménykedtem benne, hogy ez valami mulandó állapot, és valójában olyan ember, mint amilyennek az első 3 hétben mutatta magát.

szept. 17. 14:30
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!