Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy hölgy akivel 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy hölgy akivel 3 éve összejárok titokban,azért titokban, mert nem független, van egy párja aki nem egészséges. De tudom/tudjuk, hogy sosem leszünk nyíltan együtt,viszont a szex az szuper! Talán csak ez köt minket össze?

Figyelt kérdés

A párja mozgássérült jó pár éve,illetve potencia zavarokkal is küzd. Hogy a gyógyszerei mellékhatásától-e, azt nem tudom, de idősebb korosztályhoz tartozik a férfi. A nő az fiatalos 44 éves, tehát még igényel sok mindent,viszont sajnálja a beteg ffit magára hagyni mert anno sokat tett érte. Egyébként neki saját háza van önerőből,a ffi lakik nála.

Én viszont 41 éves vagyok, és egyedül alszom el a nagy ágyban így gyakran ugyebár, viszont van köztünk érzelem is nem csak szex.. De lehetetlen szerintem,hogy hivatalosan együtt legyünk. Jó ez így? Felettem is csak elmennek az évek.



ma 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Fu minek nottem fel ha ilyen sz.r életek vannak.
ma 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Igen, 41 évesen nem árt már felébredni.
ma 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Felnőttek tehetetlensége.
ma 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyedülálló nőt nem lehetne keríteni?

Ez a beteg férfi még 10-20 évet is élhet. Addig egyedül fogsz aludni.

ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sajnálatból van a férfival, hálából, magyarul nem őszinte vele, csak valamiért van vele, és téged is kihasznál a szex miatt.

és forditva, te is testi kapcsolatért vagy vele, ami plusz szerinted az nem lehet valós igazából.

Akkor lenne egyenes, ha otthagyná a beteget, és új életet kezdene, de igy csak hazudozik, neki is és neked is..

lépj tovább, nem csak ő létezik a világban ezt tudni kell, több milliárdból választhatsz nőt magadnak, nem csak ez az egy van aki ráadásul nem lép miattad...

ma 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!