Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy egészséges párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egészséges párkapcsolat tényleg arról szól hogy a szabadidőd 95 százalékát a pároddal töltöd?

Figyelt kérdés
Lehet akkor én vagyok a nem normális de én képtelen lennék valakivel is az idő nagy részét együtt tölteni, hiába nagyon szerelmes vagyok akkor is nagyon fontos nekem, hogy más emberekkel is legyek más barátokkal is sok időt töltsek együtt ,sokszor azt látom hogy ha van egy párkapcsolat akkor szinte kizárólag egymásnak élnek, barátokkal ritkán találkoznak alig vannak együtt, én valahogy erre képtelen lennék, lehet hogy ez valami kötődési probléma, nem tudom, de remélem hogy találok olyan lányt aki ebben partner lesz....
júl. 23. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Van ilyen nő de nem túl sok.
júl. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem sem normális, és unalmassá is válik idővel ha folyton együtt vagytok. De majd itt úgy is megírják majd, hogy az a tuti ha 24 órában együtt vannak már 20 éve.
júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem erről szól, a párkapcsolat nyilván a legfontosabb emberi kapcsolat az életben, de nem kizárólagos és nem is egészséges, ha nincs énideje a feleknek.
júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen lány de ő nagy eséllyel a szabadidejét nálad jobv fickókkal tölti.
júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy erről kell szòljon? Keress olyan partnert, aki szintén hasonlòan gondolkozik, mint te. Ez ilyen egyszerű. 33/N
júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Max. azoknak, akiknek nincs semmi más az életükben.
júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Én is ilyen vagyok (nő vagyok), csak nálam elsősorban azon van a fókusz, hogy szeretek sokat egyedül lenni is. Szerintem sokkal jobb úgy találkozni, hogy egyrészt van miről mesélni, beszélgetni, mert történnek veletek események külön is, másrészt izgalmasabb úgy a szex is, hogy már hiányzik kicsit a másik, ki vagy éhezve.
júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Az nem kötődési probléma, hogy a haverjaidra vagy ennyire rácuppanva? Mert ha egyedül akarnál lenni, azt érteném, de ugyanúgy rá vagy kattanva a haverokra, mint akiket leírsz a párjukra.
júl. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

95 %-ban együtt élni,lenni bárkivel is - ez már fegyház fokozat. Érdekes módon a családban, baráti körben ezt kizárólag nőktől láttam, akik szuper módon tudták a barátokat,más családtagokat elmarni az ő kedvesük mellől,hogy aztán egy befelé forduló, szomorú és keserű férfit csináljanak belőle. Mert csak ők és csak ők...

Egy párkapcsolat nem erről szól,mert nagy szeretetből általában könnyen lehet még nagyobb gyűlölet,utálat !

júl. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Öt százalék a szeretőkre szerintem nagyon kevés. Húsz, huszonöt már élhetőbb.

Másik huszonöt a tágabb családra. Negyven, negyvenöt a barátokra, haverokra. A maradékba meg éppenhogy belefér a párom intim karbantartása. :-P

júl. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!