Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatok mennek tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatok mennek tönkre mert egyik fél betegeskedő, míg másik soha nem beteg, hanem fitt, sportos, egészséges?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 10. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gondolom, van ilyen.
2023. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg, mennyire beteg az egyik fel. Ha az a mindennapi tevekenysegek rovasara megy, gondolom van, aki nem tart ki ilyenkor mellette.
2023. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
73%

Dettó.

Én is beteges vagyok. Ha például esős idő lesz előtte egy nappal fáj a fejem.

A megerőltetés miatt is fáj a fejem és ha fáradt is vagyok.

A párom állandóan azt mondja, hogy nekem mindennap fáj valamim.

DE! Kaja van az asztalon, tisztaság van, frissen mosott ruha mindennap.

Csak az zavarja, hogy neki sírok, hogy fáj valamim.

2023. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Nekem kapcsokatban nem tűnik valahogy fel soha hogy szenvedek.

Pl jártam egy évig egy olyannal akivel soha nem mentünk sehova, meg tv zett mellettem.

Csendben szenvedtem csak az ingerhiánytol vele, késbb meg attol hogy alig kommunikál is.

De maradtam szerelmes.


Aztán amikor elvitt egy másik srác az összes haverjához, meg voltunk szórakozni is, meg pár óra alatt többiminden történt velem egy másik pasival, mint a barátommal 1 év alatt se, na akkor döbbentem meg hogy atyaég miben éltem eddig. Börtönben?

2023. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Folyt

Meg ő is a betegségei körül forgott állandoan. Ilyen olyan gyógyteák, wellness, gyógymasszőr, fizioterapeuta, oerste minden magán, meg magánklinikán lábából érkiszedések. Fogorvos, foginysorvadás, kopaszság ellen extra spéci szerek, Ezek voltak a témái is állandoan.

Nekem meg a kaocsokatban fel se tűnt miben élek vele. Csak amikor megmutatta vki mi az az élet

2023. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Szerintem az a gond, hogy panaszkodsz. Senki nem szereti mások baját hallgatni. Mondjuk lehet, h érdemes kivizsgáltatni.
2023. ápr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem hogy egy krónikus beteg ember ne tisztázná a másikkal, hogy mit akar vállalni az a másik, aki párkapcsolatba kezdene vele és fitt és sportos. Ezek a kérdések ugy ahogy van értelmetlenek. Még filmben is elhajtotta a párját mikor kiderült hogy nem létesíthet intim kapcsolatot a hölgy a szíve miatt és azt akarta hogy legyen boldog mással. Az más kérdés hogy a pasi nagyon szerelmes volt és szerette nagyon és nem hagyta magát és visszament hozzá hogy tudja mit vállal.


Filmekben is értelmesebben kommunikálják ezt le mint itt a gyk-n. A gyk-n inkább frusztráció levezetés szokott lenni.

2023. ápr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Én ilyet olyan esetekben láttam, ahol a betegeskedő fél azért betegeskedett, mert telibetojta a saját egészségét (pl. orvosi utasításra sem hajlandó lemondani a cukorról vagy a cigiről), közben meg elvárta, hogy a másik sürgölődjön-forgaolódjon körülötte és a saját hobbijait szüntesse meg vagy redukálja az azzal töltött időt... néha ez még azzal is kéz a kézben jár, hogy elvárja a másiktól a kisportolt testet, de azt hiszi, azt el lehet érni annyival, hogy "nem eszik össze minden sz...t", és amiatt meg puffog, hogy a másik nélküle elmegy edzeni, amikor ő otthon akar dögleni.
2023. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!