Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rászólnátok a párotokra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rászólnátok a párotokra, ha szerintetek veszélyesen vezetne?

Figyelt kérdés
Nagyon hálás vagyok, hogy elvisz kocsival sok helyre, de egyszerűen életveszélyben érzem magam néha mellette. Annyira közel rámegy az előttünk levő autókra, nagyon necces előzésekbe kezd, folyamatosan osztja a többi sofőrt. És elég sok emberrel utaztam már, és nagyon kevés embernél “félek”. Amúgz jól vezet a párom, rutinos is, magabiztos stb. De folyamatosan előzget, meg kb. 2métereket hagy követési távolságnak, tehát ha majd egyszer hirtelen lefékeznek kb. esélytelen, hogy ne menjünk beléjük. Mások szerint is elég gyorsan vezet, amire “büszke” is.

tegnap 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Igen, szólnék finoman, mert lehet hogy ideig óráig működik, amíg nincs baleset, (ne is legyen), de jobb biztosra menni. Magyarország nem a biztonságos sofőrökről híres, (akinek nem inge...) de egy kis elővigyázatosság nem ártana. Finoman mondd meg neki. :)
tegnap 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán. De be sem ülök olyan mellé, aki szarul vezet.
tegnap 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen szólnék és ha nem változtat, valószínűleg nem ülnek be hozzá.


Egyébként nekem az aggresszív, beszólogatós hozzáállás nagyon visszataszító, nem biztos, hogy sokáig tűrném.

tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék vele tovább így nem kéne szólni neki. Az, hogy ő másoknak szól be amikor ő felelőtlen egyáltalán nem tetszik nekem se.
tegnap 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szólnék. Nem szeretem az agresszív viselkedést, bunkó sofőröket.


És ha nem változtat, akkor be sem ülnék hozzá.

tegnap 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!