Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a barátom, hogy így nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés

Valamivel több, mint 3 éve ismerkedtünk meg. Iszonyat jól nézett ki, tényleg le sem tudtam venni róla a szemem, oda voltam meg vissza, az arca a teste, minden a helyén volt. Aztán összejöttünk és kezdte elhanyagolni magát, persze nem egyszerre, szépen fokozatosan. Pocakot növesztett, meg tokát... Nekem nem ez a férfiideálom, a régi fiút szeretném vissza, akit anno megismertem és beleszerettem. És ne gyertek azzal, h. ha szeretem, akkor így is szeretem, mert ha így ismerem meg, akkor nem valószínű, h. össze akartam volna jönni vele... Nekem igenis fontos, h. egy fiú adjon magára, helyes arca legyen meg jó teste, ettől indulok be, nem pedig a tokától meg a sörhastól:S Próbáltam már finoman célozni, de nem jött be, próbáltam kicsit erőteljesebben, akkor meg azzal jött, h. ha nem tetszik hagyjam el. Persze nem fogom ezért elhagyni, mert tényleg szeretem, de nem ugyan az, mint régen. Nem akarom, h. összeszokjunk...értitek, nem akarom, h. elkényelmesedjen az egész. Ha én törődöm magammal tőle is elvárhatnám ugyan ezt... Nem hiszem, h. ő ugyan úgy szeretne, ha az elmúlt 3 évben felszedtem volna 10 kilót, meg tele lennék pattanásokkal stb.

Mit tegyek még...? Járjunk el együtt sportolni vagy micsoda? Ha adnátok ötleteket megköszönném.

20/N és 20/F


2010. nov. 24. 16:11
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
46%

Én megértelek, engem is zavarna. Kis, ruhában nem látszó has az nem, de a csúnya elhízás igen. (Én is igyekszem ezt elkerülni.)

Attól is függ, hogy volt-e rá oka,vagy tényleg csak igénytelenségből szedett fel ennyit. Illetve az is kérdés, hogy tesz-e ellene.

30/N

2011. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
74%

Az a véleményem errol, hogy az o érdeke is a fogyás, illetve az, hogy tetszen neked.


Mert ugye aki hízni kezd, annak egy ido után az onbizalma is kevesebb, aztán ha éri egy nagyobb sikertelenség akkor máris a padlón van és az ilyen ember már nem boldog, még ha élete szerelme is a párja. Ha a saját magadba vetett hit elveszik akkor sajnos nem tudunk boldogok lenni.


Az meg, hogy keress mást, ha nem tetszik valami, az egy nagyon csúnya beszólás, és ha nem volnánk házasok a férjemml akkor azt mondanám, hogy oké, és eltunnék pár napra, hogy ezt nyugodtan átgondolhassa. Aztán máshogy állna a témához.

2011. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
64%

Elolvastam a válaszokat, nem értem, miért oltottak le ennyire. Szerintem normális a hozzáállásod. Más a türelem, ha megértjük, hogy a másik nem tehet az elhízásról (szülés, betegség, stb.)de igyekszik és ebben segítjük (és elfogadjuk, ha minden erőfeszítés ellenére nem tud változni) - meg megint más, ha nem is érdekli, elvárja, hogy míg a kisujját se mozdítja, hogy tetsszen neked, fogadd el úgy.

utolsó előtti

2011. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!