Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a barátom, hogy így nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés

Valamivel több, mint 3 éve ismerkedtünk meg. Iszonyat jól nézett ki, tényleg le sem tudtam venni róla a szemem, oda voltam meg vissza, az arca a teste, minden a helyén volt. Aztán összejöttünk és kezdte elhanyagolni magát, persze nem egyszerre, szépen fokozatosan. Pocakot növesztett, meg tokát... Nekem nem ez a férfiideálom, a régi fiút szeretném vissza, akit anno megismertem és beleszerettem. És ne gyertek azzal, h. ha szeretem, akkor így is szeretem, mert ha így ismerem meg, akkor nem valószínű, h. össze akartam volna jönni vele... Nekem igenis fontos, h. egy fiú adjon magára, helyes arca legyen meg jó teste, ettől indulok be, nem pedig a tokától meg a sörhastól:S Próbáltam már finoman célozni, de nem jött be, próbáltam kicsit erőteljesebben, akkor meg azzal jött, h. ha nem tetszik hagyjam el. Persze nem fogom ezért elhagyni, mert tényleg szeretem, de nem ugyan az, mint régen. Nem akarom, h. összeszokjunk...értitek, nem akarom, h. elkényelmesedjen az egész. Ha én törődöm magammal tőle is elvárhatnám ugyan ezt... Nem hiszem, h. ő ugyan úgy szeretne, ha az elmúlt 3 évben felszedtem volna 10 kilót, meg tele lennék pattanásokkal stb.

Mit tegyek még...? Járjunk el együtt sportolni vagy micsoda? Ha adnátok ötleteket megköszönném.

20/N és 20/F


2010. nov. 24. 16:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%
Járjatok együtt sportolni.
2010. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
22%
márpedig ha szereted elfogadod így ahogy van mert valószínűleg örökölte a tokára és sörhasra való hajlamot és előbb utóbb elő jött volna.Amúgy valami jó pörgős táncórára járjatok attól majd jól megizzad és nem is sejti hogy ezért cipelted oda;)
2010. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Mondtam, h. ezzel ne gyertek:D Még nem vagyok annyi idős, h. csak a belső szépség legyen a fontos. Sajnálom, ilyen vagyok. Ahogy a mai lányok 90%a is...szerintem...

Nekem az kell, h. ha meglátom megkívánjam és beinduljak rá...a belső tulajdonságok is fontosak 50-50%. Én így gondolom.

2010. nov. 24. 16:21
 4/33 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig még nagyon fiatal, mi lesz vele 20-30 év múlva???
2010. nov. 24. 16:23
 5/33 anonim ***** válasza:
35%
Addigra bőven talál valakit aki nem a kockahasába szeret bele.
2010. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Na jó...örülök, h. senki nem ért meg... -.-'
2010. nov. 24. 16:27
 7/33 anonim ***** válasza:
48%

én csak azt ítam hogy ez van törődj bele és közben fondorlatosan vidd el táncórákra:Dmert ha sportolni viszed bevágja a durcit ahogy minden férfi:Pamúgy én 25 vagyok és igenis nekem először a férfi belső szépsége a fontos utána jön a külső

25/N

2010. nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Akkor biztos még én vagyok éretlen...de ez van. Én általában úgy ismerkedtem fiúkkal, hogy először is ránéztem...ha tetszett, utána beszélgethetünk, ismerkedhetünk, de ha nem tetszik külsőleg, akármit mondhat nekem, az istennek sem vesz rá arra, hogy a barátnője legyek, megcsókoljam, lefeküdjek vele.
2010. nov. 24. 16:31
 9/33 A kérdező kommentje:
Mondd el légyszives, hogy nálad ez hogy ment, megy. Nem kötözködésből tényleg kíváncsi vagyok. Mert ezt én sosem értettem. Hogy is kerülhetnék testi kontaktusba egy olyan sráccal aki külsőleg nem vonz...
2010. nov. 24. 16:32
 10/33 anonim ***** válasza:
24%
Menj és szedesd fel magad egy kopasz pufigyerekkel. Az kell neked.
2010. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!