Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a barátom, hogy így nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés

Valamivel több, mint 3 éve ismerkedtünk meg. Iszonyat jól nézett ki, tényleg le sem tudtam venni róla a szemem, oda voltam meg vissza, az arca a teste, minden a helyén volt. Aztán összejöttünk és kezdte elhanyagolni magát, persze nem egyszerre, szépen fokozatosan. Pocakot növesztett, meg tokát... Nekem nem ez a férfiideálom, a régi fiút szeretném vissza, akit anno megismertem és beleszerettem. És ne gyertek azzal, h. ha szeretem, akkor így is szeretem, mert ha így ismerem meg, akkor nem valószínű, h. össze akartam volna jönni vele... Nekem igenis fontos, h. egy fiú adjon magára, helyes arca legyen meg jó teste, ettől indulok be, nem pedig a tokától meg a sörhastól:S Próbáltam már finoman célozni, de nem jött be, próbáltam kicsit erőteljesebben, akkor meg azzal jött, h. ha nem tetszik hagyjam el. Persze nem fogom ezért elhagyni, mert tényleg szeretem, de nem ugyan az, mint régen. Nem akarom, h. összeszokjunk...értitek, nem akarom, h. elkényelmesedjen az egész. Ha én törődöm magammal tőle is elvárhatnám ugyan ezt... Nem hiszem, h. ő ugyan úgy szeretne, ha az elmúlt 3 évben felszedtem volna 10 kilót, meg tele lennék pattanásokkal stb.

Mit tegyek még...? Járjunk el együtt sportolni vagy micsoda? Ha adnátok ötleteket megköszönném.

20/N és 20/F


2010. nov. 24. 16:11
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
30%

Én nő vagyok. az én páromnak van pocija, de mindig is volt, mikor megismertem, akkor is. egy évvel vagyok idősebb nálad, de én már régóta tudom, hogy nem a külső számít, hanem az érzelmek. nem az álompasi típus tud vonzani engem.

nézd, ti nem fogtok együtt maradni, ebben 100%-ig biztos vagyok. te még éretlen vagy és nem fogod fel, mi a fontos egy kapcsolatban. ok, nem kell elhízni feltétlen, de ha egy kis pocak miatt már háttérbe szorul minden, akkor miről beszélünk. nem szeretheted, ez tény. mert ha szeretnéd, nem csinálnál nagy ügyet belőle, esetleg az egészségét féltenéd az elhízás miatt, nem azt, hogy úristen, tetszik-e neked még így.

ha 3 év alatt nem alakult ki semmi lelki kötelék, ami mindent elfeledtessen...


egyébként nevetséges, hogy idejössz és elvárod, hogy majd mindenki a te véleményedet ossza. ha önigazolást vársz, rossz helyen keresgélsz. a válaszolók közt sok olyan van, aki tapasztalatból beszél. te még semmit sem tudsz az életről, majd észreveszed.

2010. nov. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
61%
háát először is nekem pl van egy apám aki 7 éves korom óta ordít meg próbált verni is most meg szimplán csak nem foglalkozik velem, pont ezért én nagyon megbecsülöm a páromat mert érzem hogy mennyire szeret, sosem bántana meg szándékosan és elfogad minden hülyeségemmel együtt, elsőre nem dobtam el az agyam amikor megláttam,de amikor beleszerettem elkezdtem nagyon vonzónak látni. Ez már csak így megy
2010. nov. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

23.06.

A te véleményed nem igazán tetszett, de elfogadom. Aki ilyen véleményt alkot rólam látatlanban, az nagyot téved, nem ismersz. Nem tudhatod, hogy mennyire vagyok szerelmes, nem ismered a barátomat sem, és nem tudsz semmit a kapcsolatunkról. Nem láttál még minket együtt, nem láttad, hogy állandóan mosolygok és nevetek mikor vele vagyok, ő az aki mindent tud rólam, a legjobb barátom is egyben. Nem tudsz a romantikus kettesben eltöltött hétvégéről, közös naplemente nézésekről meg arról sem, hogy befejezzük egymás mondatait és arról sem, h. amikor már hullafáradt vagyok is elé megyek este 11kor a munkahelyére, vagy, h. ha csak össz. 100Ft a vagyonom, azon is neki veszek csokit stb. 3 éve ő az egyetlen értelmes dolog az életemben.

Úgyhogy...Te csak ne mondd nekem azt, hogy nem tudom mi az élet, meg mi a szerelem és h. nem tudom értékelni a belső tulajdonságokat.

De pont azért mert ismerem...jól tudom, h. neki is egy csinos barátnő kell és ezt tőlem meg is kapja, csak azt nem értem, h. én ezt cserébe miért nem várhatom el.

Egyébként pedig nem véleményalkotást kértem, hanem válaszokat a kérdésemre.

Objektív válaszokat.

Aki pedig velem együtt érez, annak köszönöm!

2010. nov. 25. 10:17
 24/33 anonim ***** válasza:
31%

Nem ismerlek, de az ember pár mondatból is leszűrheti a lényeget. a legpozitívabb, amit elmondhat rólad az ember, az az őszinteség. Legalább leírtad, hogy neked a külső a fontosabb.

Attól függetlenül magad is leírtad lényegében, hogy még éretlen vagy. Fiatalnak tartod magad ahhoz, hogy lásd az élet fontos dolgait. A párod mennyiben várja el, hogy jól nézz ki? Mivel ennyire fontos neked a külső, gondolom, nagyon vigyázol a sajátodra, vagyis biztos nem volt olyan, hogy felszedtél 5 kg-t, és a párod megjegyezte, hogy mintha kicsit teltebb lennél.

Írod, nem hiszed, hogy ugyanúgy szeretne, ha felszednél 10 kg-t és tele lennél pattanásokkal. Akkor mi lenne veletek, ha együtt maradtok és később babátok lesz? 10 kg-t minimum felszednél, még ha utána le is tudnád adni. Pattanásod nem, de striáid nagy eséllyel lennének, löttyedt lenne a hasad, a melled. Nem fogadna el? Egy férfin nem változtat az apaság, de egy nőn annál inkább az anyaság. Gondolom bántana téged, ha nem tetszenél már neki úgy, pedig neked nem lenne elég egy kis torna... a szülés maradandó elváltozásokat okoz egy nő testén (kivéve pár szerencsés nőt és a sztárokat, akiknek telik plasztikai sebészre)

Látszik a kifakadásodból, gyenge pontra tapintottam, mikor a párkapcsolatodat kritizáltam. Mert befejezitek egymás gondolatait és telik romantikus hétvégére, még nem lesztek igazi Társak. A kapcsolat komolysága abban rejlik, hogy olyannak szeretjük a másikat, amilyen. Ha idővel változik is, velünk együtt formálódott azzá. de Te ezt még nem érted, éretlen vagy...

2010. nov. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Hidd el, h. Ti akik azt mondják nem fontos a külső vagytok kevesebben. Egyébként pedig igen, vannak igényeim, de nem hiszem, hogy ez rossz dolog lenne, és ettől nem leszek rossz ember én sem. Csak azt várom el másoktól, amit ők is elvárnak tőlem. Láttad a hozzászólásokból, hogy nem vagyok egyedül... Nem hiszem, hogy érettség kérdése lenne a párválasztás milyensége... Az egyik hozzászóló írta, hogy neki azért fontosabb a belső tulajdonság, mert az apja zaklatta és pont az ilyen férfiakat akarja elkerülni. Az én apám alkoholista...ebből kifolyólag pontosan tudom, milyen férfiak azok akikkel nem akarok kezdeni, bármilyen jól is néznek ki. Nem mondtam, h. fontosabb a külső a belső tulajdonságoknál, mert nem is így gondolom...én mindig azt mondtam, h. ugyan olyan arányban fontos, legalábbis számomra. Nekem sem kéne egy tapló, bunkó alkoholista féreg akkor sem, ha ő lenne a város legjobb hapsija.
2010. nov. 26. 11:03
 26/33 anonim ***** válasza:
74%

18.30 vagyok

nem, neki nem fontosabb a külső, csak az IS fontos....megmondta, szereti, nem ezzel van a probléma...csak elvárja, hogy adjon magára valamilyen szinten, ha már ő is megteszi

2010. nov. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
27%

Mikor változtatásra kérted, azt mondta, akkor hagyd el. Ez lenne az a komoly kapcsolat? Akkor mondana ilyet neked? Egyébként nem bántom a srácot, igaza van. Arra nem írtál semmit, hogy mit szólnál, ha a szüléstől megcsúnyult tested már nem tetszene neki. Képes lennél egy vagyont kifizetni a plasztikai sebésznek, hogy jó legyél nála, vagy igenis azt mondanád, ilyenné vált a tested, így kellene, hogy elfogadjon, ha már szeret?

Egyszerűen gyerekesen állsz a dolgokhoz. Írj egy év múlva, együtt vagytok-e még. Én kétlem.

2010. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Nem vitatkozom tovább, úgysem értjük meg egymást.
2010. nov. 26. 12:26
 29/33 anonim ***** válasza:
31%
de nem ám. :) szerencsére sem.
2010. nov. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az, aki azt mondja, hogy egyáltalán nem számít neki a külső, az hazudik.

Az más, ha valaki eleve egy mackós pasit választ, mert neki az tetszik (mert van akinek bizony jól áll a kis pocak).

De sztem ahhoz, hogy valakihez vonzódjon az ember, igeni kell, hogy a külsejét is vonzónak találja. Nagyon szép gondolat a pusztán lelki síkon működő szerelem, de azért egy kapcsolatban fonto a testiség, a szex és ehhez igenis a külső is.

És itt mot nem az a kérdés, hogy a kérdező pocakkal már nem szereti a barátját, hanem az, hogy a barátja miért nem akar neki tetszeni, amikor ő elvárja. És hogy valaki miért lesz igénytelen önmagára, hiszen ha valaki külsőleg igénytelen, az valószínűleg a lelkét is elhanyagolja.


"Ami benn az kinn, ami kinn az benn" - tartja a közmondás

2010. nov. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!