Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a barátom azt ha néha énis beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, minden csodálatos de egy dolog nem! mikor ő beteg vagy rosszul érzi magát én rohanok hozzá, meg a lelkem is kiteszem, mikor én beteg vagyok akkor meg aztmondja: " a faszom kivan h már megint beteg vagy! azt aláirom h mostanába sokat betegeskedem de szerintem akkor se kéne mondania! mit tegyek? elmondjam neki, hogy ez zavar, vagy inkább hagyjam!? az az igazságh nem akarok ezen veszekedni, ez az egy dolog ami zavar a kapcsolatunkba! seitsetek!
2009. márc. 24. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Érzéketlen tuskó! Biztos szeret téged?
2009. márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
100% hogy szeret!
2009. márc. 24. 13:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg, és mondd el, hogy te is mindig ápolod stb, ha ő beteg.. És nem tehetsz róla, ha megbetegszel. Mintha nem tudná, hogy más nem lehet beteg :-S
2009. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki,hogy zavar.H

Mj.:szerintem ha szeretne,nem így állna a dolgokhoz....

2009. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mintha nem tudná, hogy más is lehet beteg* Bocsi
2009. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"100% hogy szeret!"


100% hogy nem szeret. Ha szeretne úgy ahogy kellene akkor nem viselkedne így. Ilyen egyszerű.

Inkább mondjuk úgy hogy 100% hogy te szereted!


25/f

2009. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ha szeretek valaki és ha ilyen beteges fajta a lelkemet is ki köpöm és mindent meg teszek neki hogy meg gyógyuljon.És nem azt mondom neki hogy a "faszom ki van h már megint beteg vagy":S
2009. márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Ez azért van mert pasi. Én mondjuk pont kivételt képezek, de általában a pasik nem ilyen alkatúak.
2009. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A férfiak ilyenek, ha nincs nyílt törésed, és nem vérzed össze a szőnyeget, nyilván csak szimulálsz. HA neki szunyogcsípése van, az egész családnak virrasztania kell a halálos ágyánál...

NE vedd magadra az ilyen beszédet, teljesen felesleges.

Kitartás:)

2009. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Thurston ***** válasza:

De igenis vedd magadra. Ez nem normális viselkedés. Senkivel nem beszélek így, nemhogy azzal akit elvileg szeretek. (Pedig férfi vagyok.)


O)))

2009. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!