Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy megváltozzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megváltozzon a barátom? Egyszerűen nem érti meg hogy igazam van.

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy a barátom nem foglalkozik velem eleget. Messze lakunk egymástól,ezért csak hétvégén tudunk találkozni. Alig hív,ha bajom van nem hallgat meg,nem vigasztal meg.Mindig gépezik. Most is felhoztam neki hogy miért ilyen,és változzon meg mert ha nem szakítok,és lecsapta,és azt mondja mindig hogy nem igaz. Mit tegyek??már nem bírom ezt elviselni,de nem akarom elveszíteni sem!:(
2010. márc. 13. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az lenne a megoldás, hogy szakíts vele, és ha szeret rá fog jönni, hogy elrontotta, és vissza könyörgi magát!
2010. márc. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szeret, lesz@r téged... neked ebben mi a jó? Egy olyan embert akit egyáltalán nem érdekel, hogy mi van veled, azt miért lenne gáz elveszíteni? Ráadásul sosem volt a tiéd... keress egy normális pasit, ha meg nem teszed akkor meg nem kell panaszkodni.
2010. márc. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez ismerős.. Ugyanebben a helyzetben voltam. Te se hívd,ne foglalkozz vele,nem kell elkényesztetni. Ha hív,néha ne vedd fel neki..el fog gondolkozni és ha szeret,keresni fog! Tudom,hogy nehéz,de próbáld meg. Nekem bejött. És ha morog,hogy nem kerested,kérdezd meg tőle,hogy ugye milyen rossz érzés??Amúgy mennyi ideje vagytok együtt??
2010. márc. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha szeretne akkor meghallgatna, sőt, szívesen meghallgatna, folyamatosan hivogatna hogy mi van veled, stb.

Ergo nem szeret. Tehát minek vagy vele? Biztos találnál olyant aki szeret..

2010. márc. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy hány évesek vagytok. Életkor-függő, szerintem. De tényleg jobb, ha szakítasz vele. Ha szeret, akkor rádöbben a hiányodra és könyörögni fog a bocsánatodért, ha meg nem szeret, akkor ne gyötörd magad! Inkább egy új kapcsolatra fordítsd a figyelmedet, ha a jelenlegi nem érdemli meg!
2010. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
több mint 2,5 éve vagyunk együtt. Én 16/L ő 18/F
2010. márc. 13. 15:08
 7/9 anonim ***** válasza:

"Most is felhoztam neki hogy miért ilyen,és változzon meg mert ha nem szakítok,és lecsapta,és azt mondja mindig hogy nem igaz."

Ez ZSAROLÁS!

Te most ŐT szereted vagy valaki mást akivé változtatni akarod?

Ha őt szereted úgy szereted amilyen. A hibáival együtt.

Ha ez nem tetszik akkor nem szereted. Akkor szakíts vele ha neked nem jó a kapcsolat de NE FENYEGESD

ALJAS UNDORÍTÓ és igen jellemzően egy szemét női vonás amihez előszeretettel folyamodtok.


Havert barátnője hasonló ultimátum elé állította. Haver erre felállt és közölte, hogy akkor hazamegy mert nem változik senki kénye kedve szerint. Csajszi 5 perc után rohant utána és könyörögte magát vissza. Persze szakítás lett mert azt hitte majd lassan más módon megváltoztathatja. Mikor rájött, hogy ez esélytelen, lelépett.

Gerinctelen és szánalmas húzás.


Szóval ha nem akarod elveszíteni beszélj vele mondd el mi bánt, hogy mi nem jó de zsarolni nem kéne, mert undorító dolog.

2010. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És mégvalami!

Honnan tudod, hogy igazad van???

2010. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Onnan hogy régen foglalkozott velem és igenis érdekelte őt a problémáim. Hidd el mindent megtettem már több mint egy éve várok rá hogy igazán törödjön velem...
2010. márc. 13. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!