Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a barátom, hogy így nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés

Valamivel több, mint 3 éve ismerkedtünk meg. Iszonyat jól nézett ki, tényleg le sem tudtam venni róla a szemem, oda voltam meg vissza, az arca a teste, minden a helyén volt. Aztán összejöttünk és kezdte elhanyagolni magát, persze nem egyszerre, szépen fokozatosan. Pocakot növesztett, meg tokát... Nekem nem ez a férfiideálom, a régi fiút szeretném vissza, akit anno megismertem és beleszerettem. És ne gyertek azzal, h. ha szeretem, akkor így is szeretem, mert ha így ismerem meg, akkor nem valószínű, h. össze akartam volna jönni vele... Nekem igenis fontos, h. egy fiú adjon magára, helyes arca legyen meg jó teste, ettől indulok be, nem pedig a tokától meg a sörhastól:S Próbáltam már finoman célozni, de nem jött be, próbáltam kicsit erőteljesebben, akkor meg azzal jött, h. ha nem tetszik hagyjam el. Persze nem fogom ezért elhagyni, mert tényleg szeretem, de nem ugyan az, mint régen. Nem akarom, h. összeszokjunk...értitek, nem akarom, h. elkényelmesedjen az egész. Ha én törődöm magammal tőle is elvárhatnám ugyan ezt... Nem hiszem, h. ő ugyan úgy szeretne, ha az elmúlt 3 évben felszedtem volna 10 kilót, meg tele lennék pattanásokkal stb.

Mit tegyek még...? Járjunk el együtt sportolni vagy micsoda? Ha adnátok ötleteket megköszönném.

20/N és 20/F


2010. nov. 24. 16:11
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Most mi bajotok van??
2010. nov. 24. 17:13
 12/33 anonim ***** válasza:
25%
Elég hisztis lehetsz! Ok ő sportos lesz, hozzámész majd szülsz 1 gyereket, és mert olyan vagy,megvan rá a hajlamod, meghízol, lógni fog a melled vmi, akkor mi lesz? Mondjuk 24 évesen? Lehet hogy nem fogad majd el? Csak a gyerek miatt marad melletted? Hogy esne? Szeret, szereted! Fogadd el, s ne erőltesd rá a dolgot ha nem akarja!
2010. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Én meg a hisztisség két külön fogalom elmondom neked... Nagy mázlija van velem, hogy megértő és nyugodt vagyok. Mert az vagyok...amíg nem ismersz, ne ítélj meg.

Egyébként pedig egy őszinte női véleményt is szívesen hallanék már, mert az eddigiek elég álszentek voltak. Nincs az a nő akinek nem fontos a külső. Aki ezen a véleményen van inkább ne írjon, mert úgysem hiszem el.

2010. nov. 24. 17:21
 14/33 anonim ***** válasza:
64%
Hasonló cipőben járok,mint te. Az én barátom amióta együtt vagyunk 8(!) kilót szedett fel. Nem mondom azt, h kövér, de 1 kis sportolás igazán ráférne... és szeretemimádom,de a pocaaak... néha fel se tűnik, de van amikor úgy meglátom v ha megölel és úgy érzem.. olyan fura:) mindennek ellenére szeretem
2010. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Na végre valaki. Nem kell itt nekem a megjátszás.

Köszönöm. ÉN is szeretem nagyon a barátomat, mindennél és mindenkinél jobban, a körülöttünk lévők is látják, h. halálosan oda meg vissza vagyunk egymásért. De akkor sem olyan mint régen...

2010. nov. 24. 17:40
 16/33 anonim ***** válasza:
én megértelek, de feledkezz el ezekről. gondolj azokra a dolgokra, amiket szeretsz benne. szexeljetek sokat, az is fogyaszt:)! előző válaszoló voltam
2010. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
:)))
2010. nov. 24. 18:03
 18/33 anonim ***** válasza:
40%

Nem olvasom vissza az összes kérdést, de én igenis megértelek!

Vannak olyan emberek, akiknek tényleg fontos a külső, és elvárják hogy a másik fél is adjon magára. Főképp az, hogy nem így ismerted meg....oké, oké, ha szereted vele maradsz nyilván, de lehet zavaró!

Járjatok el sportolni, valahogy vedd rá! Úszás, tánc, stb., bármi!

2010. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Köszi:) Majd valamire ráveszem, muszáj lesz:) Csak a másik, h. olyan anyagias:S ilyesmire sajnálja a pénzt, mint egy uszoda bérlet, vagy hasonló:S de ez már más téma, majd valami ingyeneset kitalálok:)
2010. nov. 24. 18:51
 20/33 anonim ***** válasza:
70%

Ne foglalkozz a bunkó válaszolókkal, én tökéletesen megértelek! Hiszen csak 20 éves!!!

És nem értem miért van az, hogy a nőktől elvárják, hogy szépek és vonzóak legyenek akár még 2 gyerek megszülése után, de az nem gáz ha egy férfi a lustasága következtében ronda, hájas, igénytelen lesz....

Bár, ha azt mondta, hogy ha nem tetszik neked így, akkor hagyd el, akkor lehet nincs értelme küzdeni érte. Túlságsan biztpnságban érzi magát, már nem érzi úgy valószínűleg, hogy küzdenie kéne érted...

De ez milyen, 20 évesen... :P

Amúgy szerintem is kitalálhatsz olyat, hogy sportoljatok együtt, de ez csak felületi kezelés, igazából azon kéne gondolkodnod, hogy mivel tudnád felébreszteni benne azt, hogy tetszeni akarjon neked. Pl lehet, hogy több programot kéne szervezned nélküle, pl, hogy találkozz töbet a barátnőiddel, szervezzetek csajos hétvégéket, és talizz azokkal, akiket mondjuk régen láttál. Hátha így egy kicsit észbe kap és maj joban igyekszik, hogy inkább vele akarj lenni. De mondjuk ezzel vigyázni kell, szóval ne lépj át egy bizonyos határt, nehogy azt érezze, hogy már mindegy, nem érdekel egyáltalán, inkább csak kicsit húzd az agyát...

2010. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!