Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha 21 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha 21 évesen még nem randiztam?

Figyelt kérdés
Még semmilyen testi kontaktusom sem volt lánnyal.
2010. nov. 7. 10:26
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/149 anonim ***** válasza:
Mint mondtam ti alapból nem jó emberekkel ismerkedtetek. Akinek van pofája a másikat rondának nevezni az egyrészt buta (és számomra pl. egy beszélgetésnek itt van vége, hülyék nem izgatnak), mert képtelen felfogni a szubjektív szó jelentését, és még ráadásul bunkó is, mert egy szubjektív dolgot egyértelműen a tudomásotokra hoz, és ezzel szándékosan megbánt titeket. Minek foglalkoztok ilyennel? Mondtam már, hogy nőkkel beszéljetek, ne 16 éves emoimádókkal.
2010. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/149 anonim ***** válasza:

ma 20:44

Miért? Az a legjobb, még a stílusba sem lehetne belekötni. Az öltöny jól áll a legtöbb pasinak. ;)

2010. nov. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/149 anonim ***** válasza:
Nem küldöm el, mert nyuszi vagyok:)
2010. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/149 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy nem ismeritek ti a nőket :D Tudjátok hányan álmodozunk öltönyös faszikról? :D
2010. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/149 A kérdező kommentje:
"Pedig ha magatokat nem látjátok szépnek ezt másoktól sem várhatjátok el." - Az a legjobb, hogy én nem tartottam magamat rondának... az elején. A sok negatív visszajelzés viszont megváltoztatta véleményemet :/
2010. nov. 7. 20:52
 56/149 anonim ***** válasza:
20:44 Nem is mindenki nevezett rondának, volt aki tagadta is. De pl nem 1x, nem 2x találkoztam már olyan lányokkal, akiket neten ismertem meg, és vmiért egyik se akart újra találkozni velem, pedig azt mondják, kedves és jó fej vok. Akármilyen normális egy nő, mindenképpen a külső a legfontosabb neki is.
2010. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/149 A kérdező kommentje:
72%-osnak igaza van.
2010. nov. 7. 20:54
 58/149 anonim ***** válasza:
Ez az, ha sokan mondják, abban lehet valami. (amúgy egyre többször jut eszembe egy prosti. Nem foglalkozik vele, hogy nézel ki, csak fizetsz és kész).
2010. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/149 anonim ***** válasza:
Na, látod, itt probléma. Be is vallod: nyuszi vagy! de nem kell...
2010. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/149 anonim ***** válasza:

Nem mondták még nektek, hogy ne neten ismerkedjetek? Elcsesz mindent, aminek meg kellene fognia. Az első varázs, az első pillanat, az a döntő, utána a többi, és ez az első sem a külsőtől függ, de neten még non verbális kommunikáció sincs.

Ha pedig te nem tartottad magadat rondának akkor ezután se tartsd és ne foglalkozz mások véleményével.

A netről még annyit, hogy mindenki azt hiszi, hogy ott olyan hapsik vannak, akik egyszerűen kifutóra valóak és minden nő kell nekik de majd azt választják, akivel randiznak. Szép gondolat, csak éppen egy éretlen baromság. Hagyjátok ezt a netes ismerkedést, menjetek emberek közé, ha tetszik egy nő engedd át a zebrán, vedd le a táskáját a vonaton, nyisd ki neki az ajtót. Ezek olyan dolgok, amik neten nem derülnek ki, de az életben egy pillanat alatt és abszolút jó képet fest rólatok :)

Hihetetlen mennyire pesszimisták vagytok. És igaza van annak a lánynak aki azt írta, nem létezik olyan ronda ember, mint amilyennek ti gondoljátok magatokat.

2010. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!