Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha 21 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha 21 évesen még nem randiztam?

Figyelt kérdés
Még semmilyen testi kontaktusom sem volt lánnyal.
2010. nov. 7. 10:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/149 anonim ***** válasza:
Hiába vagytok jó humorú, okos lányok, attól még nektek se kellenek a ronda fiúk.
2010. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/149 anonim ***** válasza:
Ja, mert biztos a szépségtől függ minden. Ez egy olyan szó, amit mindenkire is lehet mondani és senkire sem. Mindenkinek más a szép.
2010. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/149 A kérdező kommentje:
Alig várom, hogy találkozzak egy olyan lánnyal, aki engem szépnek tart... Már ha létezik ilyen.
2010. nov. 7. 17:08
 34/149 anonim ***** válasza:
Linkelj magadról képet és akkor el tudjuk dönteni, hogy szép vagy-e!
2010. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/149 anonim ***** válasza:

Na ezaz lássuk a képet :)

Volt egy kérdés, ahol jóképű férfiakról kértek képet lányoktól. Én kb. mindenki linkjét undorítónak tartottam, meg úgy általánosságban senkinek se tetszett a másiké :) Ennyit a helyes nem helyes dologról.


Nem egyszer fordult már velem elő, hogy szabályosan ocsmánynak láttam egy férfit, utána úgy hozta az élet, hogy megismertem és bumm, ő lett a világon a legszebb. Semmit sem jelent ez higgyétek el.

2010. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/149 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy tudom, hogy nem vagyok szép... Ezt már nagyon sokszor a tudtomra adták lányok. Ki szépen, ki kevésbé szépen. Amúgy meg teszek ki képet, mert nem akarok fölkerülni a puruttyára vagy mire :D
2010. nov. 7. 17:25
 37/149 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Alapból milyen dolog már azt mondani valakinek, hogy nem szép? Mégis milyen nők tudatták ezt veled? Olyanok akik bőrcsizmában, miniszoknyában és rózsaszín topban billenek be még a sarki boltba is? Komolyan az ilyenek véleménye érdekel?

Nézd már meg ki mondja azt a véleményt. Láttál te már nőt? Mert az soha nem fogja a tudtodra adni, főleg nem többször, hogy ronda vagy, maximum azt mondja, hogy ne haragudj nem vagy az esetem. Mert az értelmes nő felfogja, hogy attól, hogy neki valaki nem tetszik az nem feltétlenül ronda. Szóval keresd a normális nők társaságát, akik észreveszik az emberi értékeket és mindemellett tudnak normálisan öltözködni :)

2010. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/149 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és az sem árt, ha le tudja írni a nevét, nem csak egy X-et tesz helyette :)
2010. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/149 anonim ***** válasza:

"Ja, mert biztos a szépségtől függ minden. Ez egy olyan szó, amit mindenkire is lehet mondani és senkire sem. Mindenkinek más a szép."

Ez igaz a többségre, de nem mindenkire. Van aki mindenkinek tetszik és van aki senkinek, de ezt sztem csak az veszi észre, aki az utóbbi kategóriába tartozik.

2010. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/149 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kíváncsi lettem rád, esetleg rátok, hogy ennyire csúnyának tartjátok magatokat... Nem gondolom, hogy ennyire nagyon számítana a külső, mint amennyire ti itt gondoljátok. Nagyon belebeszélitek ezt a dolgokba, emiatt van a baj. Küldhetnél képet privátban, mondanék véleményt.
2010. nov. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!