Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Régebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Régebben a csajokkal, akikkel randiztam, mindig kedves aranyos, rendes, romantikus voltam.

Figyelt kérdés

Aztán leráztak, ezekkel a címszavasakkal hogy „nagyon aranyos vagy maradjunk barátok”, „nagyon rendes vagy maradjunk barátok”.


Most meg cseszem őket felhívni, szemétkedek velük, nem vagyok velük romantikus(nem csepegősen voltam az!), nem is viszek virágot, sokszor NEM konkréttan a tudtukra adom, h csak szexelni akarok,(persze a legtöbb ilyekor elküld máshova), de aztán mégis kellek nekik, amikor azért nem egyből így állok a továbbiakban hozzájuk.

23F


2011. febr. 17. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

És azért tedd hozzá, hogy mi a végeredmény: a kettes számú verziónál majd 60 évesen ülhetsz egyedül egy szobába, és rohadtul nem fog érdekelni senkit, hogy élsz-e vagy sem.


Az elsőnél meg kevesebbet dugsz, viszont szeretkezhetsz, és aki így szeretne veled lenni, annak nem egy kósza kaland leszel, akivel lehet büszkélkedni, hanem egy életen át (jó esetben persze) tartó szerelem...


Amúgy megy, jó párszor elküldtek így is, csak szereztél pár kósza numerát, és ugyanott vagy. Megéri?...

2011. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont, h a rendes jó csajokkal jövök össze. Amúgy meg 1 verziónál senkivel nem jöttem össze. Félre értetted, nem numárázok, csak így lett csajom!
2011. febr. 17. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttél végre. Üdv a klubban!
2011. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
miért nem válaszoltok? he?!
2011. febr. 17. 16:41
 5/5 anonim válasza:
belefáradtál a sok vetítésbe, haver.
2011. febr. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!