Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha 21 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha 21 évesen még nem randiztam?

Figyelt kérdés
Még semmilyen testi kontaktusom sem volt lánnyal.
2010. nov. 7. 10:26
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/149 anonim ***** válasza:
Élőben nehéz megcsinálni. Már ismerem magam. Én remegnék és vörös lennék ha megszólítanék valakit.
2010. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/149 anonim ***** válasza:
Hát akkor hagyd, hogy ő szólaljon meg :)
2010. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/149 anonim ***** válasza:

Még a végén depressziós leszel! :)

Menni kell bulizni. Ha ahoy írtad, úgy gondolod, akkor inkább menj el a diszkóba, szedj fel mindegymilyen lányt, egy estére. Vannak olyan lányok, akik könnyen kaphatóak. Ennél még ez is jobb. Ne punnyadj, az a legrosszabb!

2010. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/149 anonim ***** válasza:
Plusz elképzelhetetlennek tartom, hogy egy rendes nő bármit is akarna tőlem. Beleképzelve magam egy nő helyébe messziről kerülnék egy ilyet mint én. A szexről nem is beszélve. Az csak álom.
2010. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/149 anonim ***** válasza:
Gondolom erkölcscsősznek látszom, de megint igaza van a 86%-osnak, ha úgy érzed egy 1éjszakás kaland boldoggá tenne tedd azt :) Legalább önbizalmat szerzel :)
2010. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/149 anonim ***** válasza:
Látod, ez az alapproblémád. Elképzelhetetlennek tartod, pedig baromira nem az, ezt kell, hogy tudatosítsd magadban :)
2010. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/149 anonim ***** válasza:
Nekem olyan lány kellene aki mellettem van, tudjátok mint a filmekebn a nagy szerelem:) Nem ilyen diszkós ribik.
2010. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/149 anonim ***** válasza:
Hát akkor egy ilyet környékezz meg :) Csak láttál már ilyet valahol :) És nem kell szólnod hozzá egy szót sem, ha nem szeretnél :) Sokkal többet érnek az egyéb jelek :)
2010. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/149 anonim ***** válasza:

Na, de akkor tegyél is érte. Mint már mondtuk, nem fog csak úgy becsöngetni hozzád, miközben Te TV-t nézel. :)

Szerezz önbizalmat, én azt javaslom, ahogy az előbb írtam.

2010. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/149 anonim ***** válasza:
Majd elválik, hogy mi lesz előbb-utóbb. Talán sikerül jövőre a főiskola vagy egyetem ott azért csak összejön majd valami.
2010. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!