Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha nem akarok gyúrni és úgy szeretnék valakit?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy gyúrjak. Csakhogy én NEM AKAROK!! Úgy vagyok vele,hogy aki belém szeret,az ilyennek szeressen. Kissé vékony vagyok.
2010. nov. 4. 11:57
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:
Ja,meg a másik: szerintem nincs kőbe vésve,hogy nekekm igenis gyúrnom kell. Ez kb olyan,mint mikor az újságokban mutogatják a sok vékony modellt,és a lányok utánozni kezdik. De,mint már mondtam,egy harcművészetet szívesen tanulnék.
2010. dec. 3. 11:31
 52/58 anonim ***** válasza:

szia!


igazad van! a harcművészetből nagyon sokat lehet tanulni,az egy életforma,nem csak súlyzóemelgetés és fekvőtámasz. a férjem kung-fu-zott most aikidózik,mindkettőt csak ajánlani tudom. és ha már a lányoknál tartunk: sztem jobban is tetszik egy lánynak ez.


a saját utadat járd,ne állj be a sorba.

2010. dec. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
és még 1: harcművészetet lányok is tanulnak,ott találhatsz neked való lányt :)
2010. dec. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:
Az aikido meg amúgy is szimpatikusnak tűnik.
2010. dec. 3. 12:00
 55/58 anonim ***** válasza:
Ezek az ázsiai harcműveszetek nem sokat érnek a valós küzdősportokkkal szemben. Szerintem inkább válaszd a kickboxot. Ha nekem nem hiszel, akkor olvass utána.
2010. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
ne hallgass rá! a kickbox durva erőszakos! az aikidóval viszont ki tudod kerülni a támadásokat,le tudod szerelni az embereket, a nélkül h erőszakot alkalmaznál. plusz ez egy életforma a kickboxban meg max szétrúgnak-ütnek,semmi filozófiája sincs
2010. dec. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 A kérdező kommentje:
Nekem a harcművészet a támadás kivédése szempontjából tűnik előnyösebbnek. Az én célom nem az,hogy játsszam a faszagyereket;a védekezés felé kívánok fordulni.
2010. dec. 6. 13:10
 58/58 anonim ***** válasza:

ne gyurj ha nem akarsz nekem nem is jönnek be ezek az izomállatok pfff....

17/L

2011. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!