Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha nem akarok gyúrni és úgy szeretnék valakit?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy gyúrjak. Csakhogy én NEM AKAROK!! Úgy vagyok vele,hogy aki belém szeret,az ilyennek szeressen. Kissé vékony vagyok.
2010. nov. 4. 11:57
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:
Ez meg mi?
2010. dec. 1. 15:59
 32/58 anonim válasza:

Te se vagy normális.Az azért elég ciki , hogyha mégis lesz barátnod , ûltôk a buszon , elkezd vele kôtekedni egy c*gány , te meg csak ûlsz...

De , ha nem akarsz megváltozni , ne változz.

Max minden lány elhajt , hogy kretén vagy.

2010. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:
Én nem érzem magam kreténnek,csupán megvetem az erőszakot. Nem tehetek róla,hogy ilyennek születtem.
2010. dec. 1. 16:13
 34/58 A kérdező kommentje:

Max veszek valami önvédelmi fegyvert.

Ok,ha olyan okos vagy,ha öten rámjönnek,mi a fenét kedzjek? Akkor b*szhatom az önvédelmet.

2010. dec. 1. 16:14
 35/58 anonim ***** válasza:
nekem az a fontos, h szép arca és jó stílusa legyen vkinek, de ha ez megvan, akk tőlem lehet vékony :) sőt. én jobban szeretem a vékony fiúkat, mint a kigyúrt izomagyúakat... szóval inkább legyen vékony és max szálkás, mint ilyen nagyon izmos, az kifejezetten nem jön be, csak fekáknál, másnak sztem nem áll jól.
2010. dec. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:

Milyen fegyvert veszel?

A, illegális minden

B, ha nincs bunyós múltad felejtsd el a fegyvert, mert egy konkrétabb ember kiveszi a kezedből, és akkor tényleg nincs kegyelem...

2010. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:
Kész. Én így születtem. Ilyen selejtnek.
2010. dec. 1. 16:27
 38/58 anonim ***** válasza:

jesszus, nem az veled a baj, h nem vagy izmos, meg nem vagy agresszív, hanem h tutyimutyi vagy! ne haragudj, nem tudok jobb szót erre.

senki nem várja el, h mindenkibe beleköss, vagy hogy terminátor-izmokat növessz. és nem az a szánalmas, hogy nem tudod megvédeni magad, hanem, hogy nem is AKAROD. nem feltétlenül csak fizikai síkon, de úgy látom, egyébként sem nagyon állsz ki magadért. és ha valaki felveti, hogy esetleg mit tehetnél, hogy ezen változtass, akkor közlöd, h te ilyen vagy és kész, ezen nem vagy hajlandó változtatni és majd lesz, aki elfogadja.

oké, rendben, gondold így, de akkor ne sírj itt, h selejt vagy és nincs barátnőd...

2010. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
Hülyegyerek, mi a francért tetted fel a kérdést, ha minden más állásponton lévő egyént kioktatsz, hogy márpedig te semmi pénzért? Ha nem akarsz edzeni, akkor ne is nagyon álmodozz normális lányról, mivel nem az számít, hogy Schwarzenegger-re gyúrd magad, hanem, hogy ne f0sson melletted minden percben a lány, ha például a északkelet-magyarországi régióban jártok. Én basszus itt élek, itt nem várhatod el azt, hogyha nem szólsz vissza, akkor majd békén hagynak! Errefelé még a városokban is a lakosság legalább fele cigányork! Én pont lesz4rom, hogy edzel vagy sem, de, ha nem, akkor QRVÁRA NE VÁRD MÁR EL, HOGY TE LEGYÉL A CSAJOK ÁLMA! Ha nem tudsz férfi lenni, akkor ne is álmodozz azokról a dolgokról, amik a férfi nemnek járnak ki. Mert te nem vagy férfi, te egy gyámoltalan, beazonosíthatatlan valami vagy, akinek éppenséggel középen van egy dudor és azt meri állítani, hogy ő igenis férfi. Az meg, hogy önvédelmi fegyver... Ne röhögtess már! Szerinted csak neked lenne? Szerinted meg tudnád húzni? Még meg sem tudnád emelni, meghúzni végképp nem.
2010. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
Verbálisan még csak megtudnám valahogy védeni magam,de fizikailag. az már neccesebb.
2010. dec. 1. 16:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!