Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ugye csak azért kezdtek el...

Ugye csak azért kezdtek el gyurni, hogy meglássanak titeket is a lányok?

Figyelt kérdés
akik már csak ilyenek...hogy az izmos meg a szép kell nekik.
2011. szept. 6. 18:36
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
nem, én azért gyúrok, mert nem vagyok elégedett a jelenlegi kondíciómmal, illetve bringázom is amihez nem árt a kondi, na meg persze karbantart, a csajoknak meg tetsszek úgy ahogy vagyok 18/F
2011. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
az esetek 80%-ban azért,10% mert fitten akarja magát tartani,a maradék 10% meleg
2011. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
még ilyet...bezzeg ha a gyurástol undorito lennél a nök elött, akkor senki nem csinálná
2011. szept. 6. 18:41
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem. Estem már pofára, mert nem volt power. Önvédelem kisöreg. Kellően felbasz.od az agyam ahhoz, hogy a körmönfont fajtáddal vitába szálljak most, mert az arcomba ilyet tolnál az az érzésem.
2011. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én nem gyúrok, de gondolkozom rajta, hogy most ősszel elkezdek kicsit edzeni. És magam miatt, ezzel a testtel is volt barátnőm, szóval nem a nők miatt tenném, hogy tetszelegjek nekik.
2011. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Aki gyur, az azért teszi, hogy jól nézzen ki. Aki meg sportolni akar az meg elmegy cselgáncsozni, focizni, kézilabdázni, atlétizálni stb. Aki komolyan sportol az jól néz ki. Aki gyur az meg... hagyjuk!
2011. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem ugy kezdodott, h a nyari szunet alatt falun munkaval meg nutridrinkkel, amit naivan csak azert ittam, mert izlett eleg jol felhiztam.

Aztan a csajoknak meg bejott meg nekem is nott az onbizalmam.

Szamomra egy drog lett azota, amivel nem lehet leallni.

De igazabol jo erzes is eltolt, mikor edzes utan zuhanyzok es nem erem el a tarkom, mert erzem, h a bicepszem offon van:D

2011. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
tesom 15 évesen is 40 kilo, aztán neki is irtak fel ilyen italt, már elszedett két dobozzal, de még semmi.
2011. szept. 6. 19:29
 9/18 anonim ***** válasza:
Én azért gyúrok, mert valamennyit fogyni is szeretnék, meg jól esik, szeretem az izomlázat, ami utána van, és meg is mozgat picit... Más sportot nem űzök mellette.
2011. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

nagy részben azért is hogy jobban nézzek ki,tehát jobban bejöjjek a csajoknak

de azért is mert jobb és hasznosabb kikapcsolódás mint a tv-nézés és a kockulás


21F

2011. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!