Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ugye csak azért kezdtek el...

Ugye csak azért kezdtek el gyurni, hogy meglássanak titeket is a lányok?

Figyelt kérdés
akik már csak ilyenek...hogy az izmos meg a szép kell nekik.
2011. szept. 6. 18:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
csak hát többe is kerül.
2011. szept. 8. 17:06
 12/18 anonim válasza:
100%
én csak verekedni szeretnék :D (K1, MMA, stb. )
2011. szept. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én boldogabb vagyok edzés után, nem szeretnék amúgy eltunyulni/hájasodni sem. Na meg számomra is jó érzés szebbnek látni a testem (szerintem senki sem néz örömmel tükörbe, ha pl. lóg a hája, stb..), az meg már csak bónusz, hogy az ellenkező nemnek is jobban tetszik. :P
2011. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
jah eléggé igen meg azér is mert énis bicózok
2011. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A gyúrás gyakran az utolsó esély az örökszűz lúzereknek, mint pl. nekem is, hogy valahogy beilleszkedjenek a normális emberek közé. Hallottál Zyzz-ről? Nagy partyface volt, jól ki volt gyúrva, az arca se volt ronda, a legjobb k*rvákat dugta. Mielőtt kigyúrta volna magát, egy satnya testű kis kocka volt, aki napi 12 órát WoW-ozott, ezt ő maga vallotta be. Nem a lányokért gyúr az ember, hanem azért, hogy jobban elfogadják, vagy mert alapból is sportolt. Ennyi.
2011. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
hát én iskola miatt ülök napi 12 órát számitógép elött. és nincs rá lehetöségem, hogy felhagyjak a pc elött töltött napokkal, mert rá vagyok kényszerülve. 22 éves vagyok. egyre nehezebb lesz az életem. vége a fiatalságomnak, ugy hogy csak 1 lánnyal voltam! mások meg minden honapban mással vannak.
2011. szept. 9. 22:49
 17/18 A kérdező kommentje:
jaaa, a zyzz már egyszer mutatták...hát elég egy papagáj guido a gyerek.
2011. szept. 9. 22:50
 18/18 anonim ***** válasza:
jja, mindig nekemjönnek az utcán, jólenne már ha meglátnának néha
2011. szept. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!