Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok olyan párról tudtok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan párról tudtok akik szakítás után újra kezdték?

Figyelt kérdés
Nem azért metr én ilyenbe agyalok, csak én ezt veszem a környezetemben észre, hogy nagyon sokan találnak vissza az ex párjukhoz akár hónapokkal később is. Tudok olyat amelyiknek kudarc lett a vége de tudok olyat, kik már a szakítás óta a 3.évüket tapossák. Most egyik kedves ismerősőm van abban a helyzetben, hogy 3 hónapja szakítottak végleg, törölték egymást minden honnan, nem is beszéltek, annyi kellett az újrakezdéshez, hogy az egyik vissza jelölte a másikat és az első pár hétben csak teljesen átlagos dolgokról beszéltek, most úgy nézz ki mmegint egy pár lesznek! Csak én veszem úgy észre, hogy ezek egyre gyakoribbak vagy ti is tudtok ilyeneket? Miért ment szét a pár, és hogy alakult úgy, hogy megint egy pár lettek?
2011. szept. 27. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

3,5 évig voltam egy sráccal. Szétmentünk, mert fájt vele a szex. Mint kiderült, a fogamzásgátló okozta. Váltottam, azóta semmi problémám. Úgy néz ki, kibékülök a volt párommal, mert a szexen kívül minden jó volt. :)

20/L

2011. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen mivel ez már velem is megtörtént!!! Szakitottunk :(( teljesen magam allatt voltam meg minden de azt nem tudom h a pasim is igy volt e ezzel na de am ez igy volt 1 honapig és az egyik nap eszembe jutott h :OO ASZTAA már nem is jár annyira rajta az eszem szinte már el is feledtem erre fel másnap megjelent békülni akart (mondtam magamba ezt nem hiszem el h mikor már elfelejtem akk megint ujra ő :) ) és kibékültünk pedig előtte nagyon csunyán összevesztünk :( de mégis megbánta ő is amiket tett és ha mások is összejönnek ujra akk az csakiss azért van mert szeretik egymást mert ha nem szeretnék akk miért kellene pl ujra a pasinak a csaj v a csajnak a pasii(?) szoval itt a szeretetről van szó sztem :))
2011. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem mert rájöttek, hogy nem is olyan rossz ember a másik, csak én voltam önző, türelmetlen, hirtelen haragú. S rájönnek, hogy minden kapcsolat akkor működik, ha képes az ember a kompromisszumra, s tolerálni azt, ha a másiknak rossz napja van.
2011. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
felmelegítve csak a káposzta...
2011. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!