Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan kezdtek neki, és...

Hogyan kezdtek neki, és hogyan folytatjátok? :D

Figyelt kérdés
Írjátok le, hogy ti hogyan kezdtek el szeretkezni? Mivel kezdtek Ti, vagy a párotok esetleg azt, hogy milyen pózban, mennyi ideig, stb.?:) Jah és írjátok oda a nemetek és korotokat is!
2009. jún. 8. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csókolózásból indul,simaogatás itt-ott,kölcsönös vetkőztetés,végigcsókolás,orális szex szintén kölcsönösen,majd jöhet a behatolás...a végén összebújás,szeretgetés.kb ennyi 30-40 percbe sűrítve,ha nincs időnk.HA van,akkor mondjuk 1 óra ez a folyamat.

17/L

2009. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
jah és általában misszionáriusban kezdünk,majd lovagló,kutya és ennek kombinációi váltogatják egymást alap esetben.Néha meg állva vagy,ahogy jön ;) -első voltam
2009. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kb nálunk is ez a szitu mint az elsőnél , csak nekünk van hogy 2-3 óra :)
2009. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egymás mellett fekszünk, elkezdjük egymást fogdosni-simizni, nyalakodunk-csókolózunk, lekerülnek a ruhák persze fehérneműig, aztán kis simi, majd fürge ujjak, én kézimunkázok aztán jöhet a behatolás. Először mi is misszibe szoktuk csinálni majd kutya, de ha én vagyok nagyon "szukás" akkor lovagló az első. :)

Ezután összebújunk, dvd-zünk, esetleg alszunk.

18/L

2009. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah és ez kb fél-háromnegyed óra, attól függ mennyire "gyorstüzelő" a barátom. :D
2009. jún. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!