Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha nem akarok gyúrni és úgy szeretnék valakit?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy gyúrjak. Csakhogy én NEM AKAROK!! Úgy vagyok vele,hogy aki belém szeret,az ilyennek szeressen. Kissé vékony vagyok.
2010. nov. 4. 11:57
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok az az alkat. Néha-néha visszaszólok,de az is csak az ideg miatt csúszik ki a számon. Nem vagyok egy agresszív alkat,ez van. Ha egy lánynak nem tetszik,nem érdekel. Keresek mást,akit nem zavar.Meg nem is tudnék megválozni. A másik: nem veretem magam össze. Ennyi! Ez vagyok én.
2010. nov. 4. 15:27
 12/58 A kérdező kommentje:
Én jól érzem így magam,ahogy vagyok.Önvédelemre meg lehet ilyen-olyan eszközöket vásárolni.
2010. nov. 4. 15:38
 13/58 A kérdező kommentje:
A nőnek tudnia kell megvédenie magát;nem támaszkodhat mindig a férfira. Én egyszetűen nem vagyok az a típus. Ennyi
2010. nov. 4. 16:12
 14/58 anonim ***** válasza:
48%
ecsém ennyi. mi itt a kérdés?
2010. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
78%

"A nőnek tudnia kell megvédenie magát;nem támaszkodhat mindig a férfira. Én egyszetűen nem vagyok az a típus. Ennyi"

neked tényleg ennyi. Majd azért értesíts minket, ha végre felszedett egy csaj, aki mellesleg kickboxos és gond nélkül megszerel mindent a ház körül. Neked már csak főzni kell és nagyszerűen ellesztek.

26F

2010. nov. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
07:38 igazad van.
2010. nov. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudok megváltozni. Mellesleg idegenkedek mindenféle küzdősporttól. nem beszélve arról, hogy nincs is a környéen ilyen lehetőség. Kondizni nem akarok,mert nem érzem szükségét.Nem értem,mi ebben a rossz
2010. nov. 5. 11:22
 18/58 anonim ***** válasza:
ha nem szeretnél gyúrni ne tedd.. volt olyan barátom aki gyúrt olyan is aki nem. és nem ezért szerettem hanem önmagáért:)
2010. nov. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
48%
Nem azzal van a gond, hogy nem gyúrsz hanem a felfogásoddal. Tehát oké, hogy nem tudod megvédeni magad, de elvárod egy lánytól, hogy védjen meg téged?
2010. nov. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:
Egyértelmű,hogy nem. Úgy vagyok vele,hogy én nem bántos senkit,így joggal várhatom el ugyanezt.
2010. nov. 5. 13:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!