Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha nem akarok gyúrni és úgy szeretnék valakit?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy gyúrjak. Csakhogy én NEM AKAROK!! Úgy vagyok vele,hogy aki belém szeret,az ilyennek szeressen. Kissé vékony vagyok.
2010. nov. 4. 11:57
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
A csajod a kórházban pont lesz4rná, hogy nagy volt a pofád.
2010. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereket nem értem. Tegyél már a külsődért, vagy ne nyavalyogj, hogy nincs barátnőd. A testalkatodon lehet változtatni és amin lehet azon változtassunk már. Szerintem is elég hülyén tud kinézni ha vékony egy srác. Van aki tesz ellene mégis sovány, így nekik nincs mit tenniük. De ha gyúrással tudsz segíteni azon, hogy ne légy ilyen sovány akkor gyúrj. Lusta! Én is felszedtem a nyáron kb 4-5 kilót és teszek azért, hogy lekerüljön rólam, mivel elvárom, hogy egy fiún legyen izom, így gondolom egy fiú is elvárja, hogy legyek csinos. Igaz nem sportolok, mert a suli és egyebek mellett nincs időm rá, de nem eszek zsíros kajákat és egészségesen próbálok élni. Neked könnyebb dolgod van, mert bármit ehetsz nem hízol el csak gyúrnod kellene és még erre is lusta vagy. Így jártál!
2010. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:

hát nem tudom.. én spec gyönyörű vagyok,pedig a férjem nem gyúr :)


najó: értelmes csaj nem ezzel foglalkozik. ha egészséges önképed van,az a lényeg! én sok lányt ismertem akik bestresszeltek azon h szerintük a mellük nem olyan amilyennek lennie kellene. ezért nem is mertek pasizni. így egyedül voltak.amit persze e mellükre fogtak,ami abaromság. szóval te se légy megalkuvó. az értelmes lányok nem az izomagyuakra buknak. olyan lányt keress aki olyannak szeret amilyen vagy,olyannal ne kezdj,akiért változni kellene


ha meg mozogni akarsz,akkor még sportolhatsz: pl aikido? egy mozdulattal le tudsz szerelni bárkit,és nem leszel izomagy.

2010. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim válasza:

De épp ez a gond hogy nem akar sportolni mert lusta, miaz hogy undorodnál magadtól, kimondta hogy annyira gyúrd ki magad mint a testépitök. Lusta vagy és ennyi. Meg az hogy nem birod a fekvőt hát akkor kezdd kevesebbel aztán lassanként egyre többet..

[link]

Nem is kell minden nap csinálnod csak heti 3x. Hidd már el hogy segitene. Én is igy kezdtem mint te, de elhatároztam magam hogy változtatok, mer igy nemfogok menni semmire és te sem.. Az elején 15-öt is alig tudtam megcsinálni egyszerre most viszont az 5. hétben már napi 200 fölött vagyok és nem halok bele. Ha akarsz barátnőt igenis tenned kell érte, nemfog az öledbe pottyanni...

2010. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:

de nem attól lesz barátnője h sportol!! ne már!! én sose sportoltam,mégis voltak kapcsolataim!!!


ekkora ökörséget!!!

2010. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim válasza:
De ilyen hozzáállással.. és szerintem az a 20-30 perc akkoris belefér mindenkinek
2010. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 A kérdező kommentje:
Oké,hogy segítene,de nincs akaraterőm. A másik: aikido ninca a közelben,csak egy kickboxedzés,de az meg nem kell. Nem akarom eltörni semmim.
2010. dec. 2. 14:53
 48/58 A kérdező kommentje:
Éppen beleféren. Heti vagy inkább havi félóra.
2010. dec. 2. 15:07
 49/58 anonim ***** válasza:

Nincs értelme neked tanácsot adni, mert mindenre van kifogásod. Amíg te nem akarsz megváltozni addig ne sírj, hogy problémáid vannak és ne tegyél fel ilyen kérdést, hogy tanácsot kérj, ha nem fogadod meg. Csak felidegesítesz minket. Olyanok kérjenek tanácsot, akik nyitottak a befogadására is!

26F

2010. dec. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:
Nálam a kondizás kizárva,de más lehetőség (pl. aikido meg ilyenek) jöhetnek. persze,ha nem kerülnek sokba.
2010. dec. 3. 11:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!