Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá hogy járjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá hogy járjon gyúrni?

Figyelt kérdés
régen nagyon sokat járt olyan teste volt hogy ááá:|| de most azt mondja, hogy nincs kedve járni és picit leeresztett az izma :DD
2010. márc. 7. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem is ez a bajom h nem járok gyúrni már 4 hónapja!

vegyél neki egy havi bérletet(ha már ott van akkor csak elmegy, és a gyúrásra 2-3 héten belül rászokik az ember akár a drogra)

2010. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nőimnek ált az volt a baja, hogy ne gyúrjak már annyit, mert túl izmos vagyok... Nincs kedved ismerkedni?:P:D:D
2010. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha csak ezt látod benne akkor nem sokra becsülöd.
2010. márc. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

szerintem a gyúrós pasik csúnyák... :S

le lehet pontozni, de ízlések és pofonok :)

szerintem inkább legyen természetes kis pocakja, mint agyongyötört műizmai...


egyébként miért akarod ráerőltetni? őt szereted, vagy a izmait? ha őt, akkor szeresd úgy is, hogy abbahagyta a "gyúrást". ha az izmait, akkor sürgősen hagyd ott, és keress olyat, akit igazán tudsz szeretni izommal vagy anélkül.

2010. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vegyél neki bérletet ajándékba!! Nem lehet hogy pénzhiány miatt nem jár? Egyébként én is örülnék, ha a barátom visszamenne, legalább felszedne magára pár kilót, olyan kis sovány lett, nem is az izmai miatt aggódom, tetszik nekem így is, hanem azért hogy elfogy...Úgy legalább jobb étvágya volt.
2010. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy szexelni akarsz vele
2010. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Érdemes lenne mutatnad neki régi képet önmagáról,és mondani neki,hogy ez így nem jó.Hidd el,bár minden csaj ilyen lenne,hogy ezt értékelné.

Kérdező sztem ha te is járnál vele edzeni akkor tuti jobban menne neki is a dolog.Legyen vele célja az a lényeg,és írja le,tuti siker.

Remélem tudtam segíteni.És ne foglalkozz azzal a véleménnyel"őt szereted vagy az izmait",igenis tegyünk meg mindent a külsőnkért és igen a külső 85%,bárki bármit is mond.


22F

2010. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy gyúrjá' vazzeg!
2010. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
dik utolsoo xDDDD köszii a komikat :DDD KKK
2010. márc. 7. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!