Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vegyem rá őt h járjon...

Hogyan vegyem rá őt h járjon velem? (xy L)

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban aki annyira bejön nekem de az a baj h neki az első benyomása rólam rossz volt.úgy ismert meg h félénk,visszahuzodó,(2éve volt)aki nem nagyon beszél,meg nem non menő:S mit tegyek vagy mit csináljak h járjon velem?h ő is szeressen?mert nem merem megszólítani,és nem is tudom h kezdjem a beszélgetést:S
2010. júl. 13. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
menj neki a folyosón :P
2010. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

keresd meg myvipen ,iwiwen, facebookon, stb. ...és ...vagy valahogy szerezd meg az msn címét.

beszélgess vele, mutasd meg hogy nem vagy annyira visszahúzódó és ajánld fel h találkozzatok. ha igent mond, itt az alkalom.

2010. júl. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 haggyámán ***** válasza:
58%

Akkor most leszek én a gonosz.


Hát, nem ismert félre. Ha így ismert meg, és még most is az vagy, akkor szerintem ne is reménykedj. Magabiztosnak kellene lenned, le kellene merned szólítanod. Kellene tudnod témákat elhozni stb. Esetleg próbálkozz baráti körön át. Ha többen vagytok (4-6), akkor valaki tuti tud témát feldobni. De ahhoz viszont hozzá kell tudnod szólni. És az se mindegy, mit válaszolsz, "menőnek" kell lennie.

De szerintem ne strapáld magad ezzel, vannak olyan fiúk, akik egyes lányok számára elérhetetlenek, és ez fordítva is igaz.

2010. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!