Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha nem akarok gyúrni és úgy szeretnék valakit?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy gyúrjak. Csakhogy én NEM AKAROK!! Úgy vagyok vele,hogy aki belém szeret,az ilyennek szeressen. Kissé vékony vagyok.
2010. nov. 4. 11:57
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:

13:25-tel értek egyet. Nem igaz nem fogod fel, hogy nem az a gond, hogy nem kondizol, hanem, hogy nincs kiállásod! Ilyen hozzáállással, hogy ha te nem bántasz senkit joggal várod el, hogy ne bántsanak csak annyit érsz el, hogy mindig te leszel vesztes a környezetedben. Először csak a suliban csesztetnek, majd a munkahelyeden.

Mondok egy példát: nemrég kaptam új melót és végül is mindenféle irodai munkát végzek. Az egyik nagy öreg munkatársam minden egyes nap elvárta, hogy én főzzem ezentúl a kávét én pedig mindig azt mondtam nem értek hozzá, nekem ez túl bonyolult, de ugyanakkor bármi egyéb segítséget kért (főleg informatikait) én segítettem neki. Már leszokott róla, hogy csesztessen. Látod? Nem folyt vér, nem voltam bunkó, de nyomatékosítottam, hogy nem vagyok hajlandó bármit megtenni. Főleg úgy nem, hogy ő nem a főnököm csak ugyanúgy egy beosztott.

Magyarán ne légy konfliktuskerülő mert egész életedben pórul jársz.

Az pedig hogy nem kondizol vagy nem jársz küzdősportra csak segít a gondolkodásmódodat változtatni, nem az a lényeg hogy izomhegyeket növessz. Ahogy már írtam a nőknek nem az kell hogy gyönyörködj a bicepszedben a tükörben, hanem hogy egy otthoni filmnézéskor ha átöleled akkor is érezze, hogy biztonságban van veled.

26F

2010. nov. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:

Bocs rosszul írtam. Ha pedig kondizol vagy küzdősportra jársz segít a gondolkodásmódodat változtatni, nem az a lényeg hogy izomhegyeket növessz.

26F

2010. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:
Már hozzászoktam,hogy vesztes vagyok. Képtelen vagyok kiállni magamért. Ilyen vagyok. Ennyi. Nem értem,miért baj ez. Másnak hiányzik a lába,nagy az orr,elálló fülei vannak. Nekem ez a fogyatékosságom.
2010. nov. 8. 07:57
 24/58 anonim válasza:
Nemazért, de szerintem 20-30 perc edzés egy nap simán belefér.. énsem kondizok, de legalább itthon felülésezek meg fekvőzök és nemvagyok hatalmas állat, de látszik rajtam hogy edzek és jó formában vagyok. + önbizalomhiány ellen is eléggé segit. Hasonló voltam mint te ( bár azért bnömet megvédtem volna akkor is ha arról van szó..) de ez a napi 30 perc tényleg segitett.
2010. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:
már próbáltam. A fekvőtám,asz nem igazán megy. A felüléshez meg nincs türelmem.
2010. dec. 1. 14:36
 26/58 anonim ***** válasza:

Halott ügy vagy...

Menj el informatikusnak, legalább lesz pénzed és vehetsz barátnőket és persze egy testőrt.

2010. dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 A kérdező kommentje:
Annak tanulok am. A másik: nincs kőbe vésve,hogy nekem igenis izmosnak kell lennem. Mi van,ha én így érzem jól magam? Ha izmos lennék,talán undorodnék magamtól. Mellesleg nem tartom magam "halott ügynek" , ahogy az utóbbi kommenetelő fogalmazott. Ez az ő vélemyénye.
2010. dec. 1. 14:52
 28/58 anonim ***** válasza:
Pf... Laknál itt, ahol én lakom. Itt nem csak beszólnak, itt nem fogsz elsétálni, itt nem fog megvédeni senki. Itt téged 1 este, ha ki mernél merészkedni az útra, szétszednének. A te környezetedben valószínűleg nem így van, gondolom még meg se vertek. Így nem csoda, hogy ezt gondolod.
2010. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:

ó,dehogynem, Hányszor. De az más sztiuáció volt. Mondok valamit: ha rádmennek vagy 3an,akkor (már bocs a kifejezésért) b*szhatod az egészet.

Én nem szeretek bunyózni (meg nem is tom,hogy kell).Még nem emeltem kezet senkire.

2010. dec. 1. 15:10
 30/58 anonim ***** válasza:
100%

“A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes.”

(Szókratész)

2010. dec. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!