Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gyerekek születése óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerekek születése óta nincs kedvem/energiám szexelni. A férjem haragszik emiatt, ti hogy hidaltátok át ezt?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 4 évben született két gyerekünk. Az első után tulajdonképpen nem is volt annyira extrém változás, nyilván kevesebbet szexeltünk, mert brutál rossz alvó gyerekünk volt, de a második gyerek születése óta, azaz násfél éve nulla libidóm van.


Egyszerúen fáradt vagyok, egész nap, 0-24-ben a gyerekekkel vagyok, éjszaka a kicsi többször kel, néha még a nagy is, alig alszok, az esetek 90%-ában bealszok akkor, mikor beülök megvárni, míg elalszanak a gyerekek.


Egyszerúen végem, semmi energiám fentmaradni, ha sikerül, akkor sincs szexelni kedvem, mert amúgy nulla énidőm, ilyenkor tudok csak valamit csinálni, ami nem a gyeeekek.



szept. 14. 22:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
47%
Igen, vegyen át a teendőkből, degítsen be. De ha Te meg nem vagy hajlandó erre és ebben kompromisszumot kötni akkor valóban meg fog csalni, hacsak már meg nem történt. És örülj, hogy ha még Veled és nem mással akar szexelni! Nyilván Neked is nehéz! De ezt beszéljétek meg a lehető leghamarabb, amíg nem késő! Ugyanis ebből nagyon nagy baj lehet! Mindkettőtöknek engedni kell! Ő segítsen, akkor kevésbé leszel fáradt, de Te meg légy szíves legyél nyitott a szexre, és örülj, ha még nem máshol keresi a szexet! Kívánom, hogy még ne legyen késő, és hogy helyre jöjjön ez a kapcsolat, és hogy ezt is meg tudjátok beszélni. Mindkét félnek engedni kell. Kompromisszumot kell kötni.
szept. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
74%

Ugyanebben a cipőben vagyunk, csak engem a férjem nem zaklat a szexszel. Nekünk szerencsénk van, van segítségünk, így vannak napok hétvégente, amikor a gyerekek nincsenek itthon, olyankor napközben tudunk együtt lenni, de ha ez nem lenne, akkor pontosan ugyanaz lenne a problémánk. A gyerekek napközben kimerítenek, ő dolgozik, este meg már mire tudna velük foglalkozni, addigra nekem már amúgy is lőttek, én is gyakran bebólintok altatás alatt. Ha meg nem ájulok be, akkor meg csak bambulom a gyakorit vagy a tiktokot még egy 20-30 percig, mire ráveszem magam, hogy elmásszak az ágyig. És nem arról van szó, hogy a férjem ne kívánnám, vagy nem akarnék szexelni, mert de, napközben amikor még nem vagyok teljesen hulla, akkor érzem én, hogy jó lenne, és örülnék neki, de ha ébren vannak a gyerekek, akkor nyilván nem kezdünk neki semmilyen akciózásnak, egyrészt mert amúgy is mindig ott vannak mellettünk és rajtunk csüngnek, másrészt meg túl kicsik még, hogy 10-20 percre magukra hagyjuk őket egy szobában anélkül, hogy folyton attól kellene félni, hogy megölik magukat vagy azt hallgatnánk, hogy "anyaanyaanyaanyaanya".

De igen, nálunk alapvetően az a megoldás, hogy hétvégén napközben sokszor vannak a nagymamánál, és olyankor együtt tudunk lenni. Ha ez nem lenne, akkor nem tudnánk szexelni mi sem. Biztos lesz ez jobb is, amikor már a kicsi is átalussza az éjszakát, meg amikor napközben nem zombítanak le teljesen, mert intézményben vannak már és azért a munkahely kevésbé szív le (legalábbis az enyém), de addig ez marad.

szept. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
24%

Próbáld meg legalább a péniszét kényeztetni a kezeddel! (Nekem nincs férjem, csak párom. De észrevettem, hogy legalább ez az aprócska tevékenység már úgy-ahogy megtartja a kapcsolatot.)


Rakjon eléd egy biológiai feladványt viccesen és csak elszáll a haragja. Tanulmányozd át a férfiak működését a biológiai felépítését! Sajnos ezt vállaljuk a párunkkal. Áldozathozatal.


De az is igaz, hogy az apai teendőket meg nem lenne szabad elhanyagolnia! Abban meg ő a hibás. Fel kellene hívni a figyelmét a kötelezettségmulasztásra. Valamilyen módon el kell jutni a párterápiáig. Valahol, akárhol. Az én párom már vevő ilyesmire.

szept. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
84%
Gyakorlatilag haragszik azért, mert fáradt vagy? Ő esetleg nem veletek él, hogy látná, hogy milyen teher van rajtad? Vagy ő elegánsan csak messziről csodálja a családi életet, egyébként pedig éli a saját, jól megszokott életét? Vigyen el egy wellness hétvégére, ahol először is, teljesen ki tudsz kapcsolni a két kis energiavámpít nélkül, másrészt kialszod magad anélkül, hogy mindehhez neked kellene megteremteni a körülményeket (főzés, stb.). Ha ilyen szabadságra nem tud elvinni, megszervezve azt, hogy addig hol vannak a kölykök, akkor kénytelen lesz ő maga tehermentesíteni annyira, hogy pihenésre is jusson időd, és akkor másra is legyen energiád, mint az életben maradásra; ez esetleg nem jutott még eszébe?
szept. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
59%
Foglalkozzon ő velük.
szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
73%

Ez annyira durva, hogy itt is jön olyan tanács, hogy hulla fáradtan, kedv és vágy nélkül feküdj az utad alá, különben elhagy, és ez a kötelességed.

Meg az anyátok picháját!! Már bocsánat...

De a házasság qurvára NEM arról szól, hogy a férfinak van egy ingyenqurvája, aki bármikor a rendelkezésre áll, hogy ne menjen az agyára a gheczi. Te jó ég, 2024-ben még mindig itt tartunk, hogy a házasság után a szex a feleség számára kötelező, akkor is, ha nem akarja, és zsarolással is rá lehet venni, hiszen ezt vállalta...?!

Utána meg a következő 25 évben lehet úgy élni egymás mellett, hogy a nő tűri a szexet, mert muszáj, a férfi meg tudja ezt, de beleveri, amíg nem talál jobbat. Csodálatos házasság alapja az ilyen szexuális élet!


Drágáim, egyet tegyünk már helyre! Ha a férj akar dugni, a felesége meg nem, akkor nem a felesége áll neki orálozni, hátha attól megjön a kedve, hogy öklendezésig tolja a farkát a torkába. Álljon neki apuci puncit nyalni, attól fog megjönni anyuci kedve, hogy viszonozza! Valószínűleg annyira nem fáradt, hogy szétett lábbal ne tudna kicsit hanyatt feküdni... Aztán ha elélvezett, majd apuci is megkapja a jutalmát.


Például egy olyan feleséget, akiből nincs kiölve a vágy, szereti a szexet, és nem csak fárasztó plusz feladatként tekint rá, amiben egyetlen öröme, hogy utána a férje nem megy az idegeire két napig.


Kérdező: kicsit xard le a háztartást, a főzést, esetleg a férjed vegyen ki pár szabadnapot, menjen táppénzre, te pedig legalább egy hetet szánj rá arra, hogy kipihend magad, amennyire csak lehet! Hosszú távon a legkisebb bajotok lesz, hogy nincs szex. Ebből a kimerültségből komoly egészségügyi problémák lehetnek, a depressziótól az agyvérzésig. Addig pihenj, amíg ez a te döntésed, és nem a szervezeted küld hosszabb pihenőre! Apucinak is ez az érdeke, mert a két gyerekkel nem fog egyedül boldogulni.

szept. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem jó lenne valami megoldást találni arra, hogy egy kicsit kevesebb teher legyen rajtad. Ez lehet az, hogy ő is bevállal több időt velük. Vagy nagyszülők, nagynénik segítségét kérni. Ha van több pénzetek (vagy teremtse meg a férjed) akkor a bejárónő, kajarendelés, gyerekvigyázó is szóba kerülhet.

Én a helyedben valahonnan úgy közelíteném meg a helyzetet, hogy elmondod mennyire nagyon nagyon fáradt vagy és semmi időd sincs magadra, és ez a libidódra is hatással van. Legalább heti 1-2 alkalomra van szükséged a körmös/fodrász/edzésre, több pihenésre, addig a férjed is vigyázhat a gyerekekre. Nagyon nagyon szeretnéd megoldani, de szükséged van segítségre, mi legyen a megoldás? Szerintem fontos azt hangsúlyozni, hogy te is akarod őt, meg vágysz rá, meg nagyon nagyon nagyon szereted őt.


Ha ezt így nem sikerül megcsinálni, akkor nagy valószínűséggel be fog jönni egy harmadik, mint azt oly sok esetben láthattuk már... :( A férjed haragja azt mutatja, hogy egyáltalán nem érti a helyzetedet, sem azt, hogy te miért nem érted őt, szóval ezt nagyon meg kéne beszélnetek.

szept. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
10%

Ajánlott cikk:

[link]

szept. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
31%
A feminista agyhalott kommandó megmondta: a férjed egy ultra tróger szr, el kell válnod, hallgass rájuk!
szept. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
57%

Ha az anya kell minden ejjel a gyerekekhez nem csoda ha faradt.

Az egyik hetvegere menj haza anyadekhot es hagyd a ferjedre a gyerekeket. Telo kikapcsol. Vasarnap este remelhetoelg kipihenten ersz haza o meg hulla lesz. Na akkor massz ra. Valszeg nem lesz kedve szexelni.

szept. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!