Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gyerekek születése óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerekek születése óta nincs kedvem/energiám szexelni. A férjem haragszik emiatt, ti hogy hidaltátok át ezt?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 4 évben született két gyerekünk. Az első után tulajdonképpen nem is volt annyira extrém változás, nyilván kevesebbet szexeltünk, mert brutál rossz alvó gyerekünk volt, de a második gyerek születése óta, azaz násfél éve nulla libidóm van.


Egyszerúen fáradt vagyok, egész nap, 0-24-ben a gyerekekkel vagyok, éjszaka a kicsi többször kel, néha még a nagy is, alig alszok, az esetek 90%-ában bealszok akkor, mikor beülök megvárni, míg elalszanak a gyerekek.


Egyszerúen végem, semmi energiám fentmaradni, ha sikerül, akkor sincs szexelni kedvem, mert amúgy nulla énidőm, ilyenkor tudok csak valamit csinálni, ami nem a gyeeekek.



szept. 14. 22:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
18%
Majd megcsal és elhagy.
szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
Es a ferjed mit csinal azon kivul, hogy elvarja a szexet?
szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Mond meg neki lesz szex, ha átveszi a teendők felét.
szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
A #2-es rátapintott a probléma lehetséges okára; ha a párod nem segít semmiben, akkor hogyan is várhatja el, hogy ugyanolyan lelkes és energikus legyél, amikor csak nő a teendőid száma?
szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
56%
Esetleg segítsen?? Kapj pihenő napokat?? Hogy megy ez?
szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%
Ezt meg kellene beszelnetek. Ha nem foglalkozik annyit a gyerekekkel, akkor vallaljon tobbet, tehermentesitsen. Elhiszem, hogy bele lehet faradni abba, hogy mindig csak adsz, adsz magadbol es amikor vegre a gyerekek alszanak, nyugi lenne, sajat magad, sajat tested ura lennel, akkor jon a ferjed is. Szepen mondd meg neki, hogy kicsit szedje ossze magat es vallaljon nagyobb szerepet apakent es akkor visszakapja a regi anyat 🤷 es meg lehet, te masznal ra, mert maradna annyi energiad, hogy elkapd ot
szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
28%
Ki mondta, hogy a férfi nem csinál semmit?
szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%
7. Nyilvan nem rokkanna bele az egyik ha ketten vennék ki a részüket belőle
szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
41%
Én úgy hidalnám át, hogy elhagynám, ha csak elvárni képes, normális apának és férjnek lenni viszont nem.
szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Nekem két gyerekem van, 7 év van köztük. Mindkettő születése után kb 5 év telt el, mire odáig jutottam, hogy kedvem és igényem volt a szexre. Előtte is megerőltettem magam,de az a kifejezett vágy, hogy nagyon akarom, sőt majd meg veszek, az azért sok idő volt mire újra felbukkant. Szóval nyugi, megvan az, csak most el vagy fáradva és más dolgok kerültek előtérbe.
szept. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!