Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom a gyerek után disznó kövérre hízott?

Figyelt kérdés

#Elhízás, túlsúly, párkapcsolat,
aug. 19. 20:30
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 A kérdező kommentje:
Azért vagyok hibás mert nem akarok vele együtt mozogni? Jó hogy, a 3 éves gyerek nem hibás már mert nem akar az anyjával mozogni. Ugyan kivel lenne mindennap a gyerek ha mi együtt futnánk mondjuk.
aug. 20. 15:37
 62/70 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell futni. Elég minden másnap együtt sétálni egy nagyot mondjuk. Vagy az is megoldhatatlan? Hogy egy órát sétálj a saját családoddal? Mennyit csinálsz a házimunkából? Főzöl? Vagy mindent is a nő csinál, és még a te fancsali képedet is néznie kell?
aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 A kérdező kommentje:
Én reggel 6kor elindulok itthonról és este 6ra érek haza. Hétvégén én főzök és házimunka felét elvégzem, kint mindent én csinálok. Aki fizikai munkát végez csak az tudja, hogy örül ha hazaér nemhogy utána még egy óra hosszát sétáljon mindennap.
aug. 20. 15:51
 64/70 A kérdező kommentje:
De mindegy, köszönöm a válaszokat. Nem rajtam múlik a dolog, ha ő nem akarja, én hiába akarom.
aug. 20. 15:52
 65/70 anonim ***** válasza:
46%
Ennek lehet magyarázni. Agya mint egy marék lepkének. A párom autoimun beteg. Ő is meg hízott. Volt ő is 90kg 150 cm magas. Én jártam vele túrázni egy 3 éves és egy 1 éves gyerekkel. De mentünk mert szerettem. Most 42 évesen 55kg. Kedvet kapott a sporthoz is. Te már utálod vagy soha se szeretted. Kiéled magad azon hogy piszkálhasd. Szégyen vagy
aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
76%
De te sem akarod. Azt várod hogy neked semmit ne kelljen csinálnod, idegeneknek ócsárolod, lenézed, a valós problémákat, mint a nagyon valószínű szülés utáni depressziót ignorálod. Tanácsot kérsz, hogy mit csinálj, de semmi nem jó, amiben neked kellene valamit csinálnod. Te persze mintaférj és apa vagy, aki tökéletes és ez a lusta disznó nejed, meg maga az ördög. Ilyen az, amikor nulla önreflexióval jönnek ide hisztikézni, lefestik az egy dimenziós szereplőket, nyilván egyik a szent ártatlanság, a másik meg maga a sátán, de semmi kritika nem jó, amiben csinálni is kéne valamit. Igazi incel hisztistílus. Szedd össze magadat, nőj fel, és mindketten menjetek terápiára.
aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
86%
Itt a probléma ott kezdődik és nem is nála, hogy nem mondok ilyet a páromról nagyvilágnak háta mögött. Még ha igaz is a hízása, de nem beszélek róla ilyen stílusban! Nincs miről beszélni.
aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim válasza:
81%

Uhh, micsoda válaszok. Azért a gyerekvállalás erős váltás ám mindenkinek. A nőknél végtelen magány, stressz, hatalmas felelősség, és kb. semmit nem csinálhat stabadon. Te se tűnsz túl megértő társnak. Szóval a mértéktelen csokievés valószínűleg erre egy reakció, ilyesmi.

Érdemes lenne felnőttebben állni a kérdéshez és a párodhoz.

aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim válasza:
Bocs, a kérdésen akadtam ki, és a kérdező válaszain. Előző voltam.
aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
Na mi történ azóta? Változott valamit a helyzet?
aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!