Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom a gyerek után disznó kövérre hízott?

Figyelt kérdés

#Elhízás, túlsúly, párkapcsolat,
aug. 19. 20:30
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
88%
40.Az a baj, hogy a kérdező is leírta már magában, mindegy mit fog tenni, undorodik tőle, mint egy rühes disznóra úgy tekint, akkor ezek után mégis szegény nő mit csináljon? A franc akarná így visszacsalogatni, inkább az evésbe menekül, mert rársas magányban él.
aug. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 A kérdező kommentje:
Én senkit nem ismerek a környezetemben aki ennyire elhízott volna, mert szült.
aug. 20. 09:56
 43/70 anonim ***** válasza:
80%
#42 Ja, akkor nincs is és nem is normális. Csak mert te mindent tudó szentség nem láttál ilyet. Mindkettőtöknek terápián lenne a helye. Érdekel még a házasságod? Megoldást akarsz, vagy csak ócsárolni a nőt, aki megszülte a gyerekedet?
aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
11%

Muszáj nektek együtt élni? 3 év alatt ha akart volna már lefogyott volna pár kilót, meg elmegy orvoshoz megtudni mi a baj, ha van -e egyáltalán. Túl súly a falástól meg a henyéléstől van.

Elköltözhetsz, a gyereket ugy is tudod támogatni, meg elhozhatod amikor szabadnapod van

Hátha összeszedi magát és elkezd változtatni

aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
52%
"Túl súly a falástól meg a henyéléstől van." hát nagyon nem. Egyébkent túlsúly. Nálunk pl. én vagyok a legaktívabb a családban, minden nap sétálok egy masfél órát, kétnaponta edzek, figyelek a kajára, es en vagyok a legkövérebb. Férjem nem mozog semmit, mindenhova autóval jár, kajál rendesen, és vékony.
aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
91%
Unokatesóm ugyanez. Megeszik 5 tányér levest, másodikat, és szikár vékony, mindig is ilyen volt. Genetika, ennyi. Persze le tud mindenki fogyni ha akar, csak nagyon sokat kell tenni érte, kitartóan, következetesen lemondani a dolgokról hónapokig, energiát fektetni bele, viszont nem mindenki motivált ebben. Egy undorodó férj nem igazán inspiráló. Van akinek bejön a degradálás, van aki csak azért sem.
aug. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
80%

42

Az mit jelent, hogy támogatod? Fogadtál mellé szemelyi edzőt, szakácsot? Takaritoszemelyzetet? (Amig ő tornazik, valakinek meg kell csinálnia a házimunkát) Vagy vettél neki egy BíróIca DVD.t, a gyerekre meg fél szemmel figyelsz, miközben összefirkalja a falat, miközben, te jatszol a gepen?

aug. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
13%
Leszarja a nő te mit akarsz neki így jó,zabàlni,még dagadtabb lessz egy szégyen..
aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ahhoz személyi edző meg nem tudom mik kellenek, hogy pár kilót leadjon valaki. Eleve ha látja, hogy hízik akkor időben kellett volna kevesebbet ennie. Még a gyerek elől is nem egyszer megette az édességet. Ha kap Mikuláskor vagy Húsvétkor csokikat a gyerek, szinte mindet ő eszi meg. Ne mondja ezt nekem senki, hogy ez normális dolog. Ezen kívül is teljesen elhanyagolja magát. Múlthéten végig a nagymamánál volt a gyerek mégsem csinált semmit.
aug. 20. 11:20
 50/70 anonim ***** válasza:
Mit kellett volna csinálnia?
aug. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!