Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom a gyerek után disznó kövérre hízott?

Figyelt kérdés

#Elhízás, túlsúly, párkapcsolat,
aug. 19. 20:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
64%

19, de ez fizika. Energia nem lesz a semmiből. És matek. Be kell tartani a számokat. Ez az egyetlen mód működik.


És igen, a napi kalóriamennyiséget beviheted bármiből, akkor is fogyni fogsz. Igazad van, ha csokiból viszem be, nem leszek egészséges, de akkor is fogyni fogok.


94 kilóról fogytam le 53-ra, inzulinrezisztens voltam (már nem), 3-4 havonta menstruáltam (már rendszeres). Idővel elkezdtem erősíteni, szóval végre van fenekem, de nem számoltam elégetett kalóriákat. Ha nem fogom vissza a kaját, hanem csak elkezdek tinglitanglizni, én is maradtam volna dagadt.


Akinek speciális az esete, annál számítanak a makrók, de amúgy nem.


És megint jó dolgot mondtál, az emberi test pontosan olyan, mint egy kazán.


Ha valaki a semmiből állít energiát, az most menjen a NASÁhoz, mert milliárdos lehet.


Akinek van olyan ismerőse, aki azt állítja, hogy folyton eszik, de nem hízik, vagy alig eszik, de nem fogy, azt meg kell kérni, hogy írjon le minden falatot/kortyot, amit a szájába tesz. Aztán kalkulátorral megnézni a BMR-t, TDEE-t, és ki fog jönni, hogy amelyik nem hízik, az alatta, amelyik nem fogy, az felette van.


Mondom még egyszer, aki amúgy egészséges. Ami az emberek többsége. Ez a 99% nem tudom, honnan van

aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
14%
Jajj 28, mert más miatt kell az emberenek jól kiméznie, nem maga miatt, véletlenül se... ellustult disznó. Ennyi. Mehet a vágóhídra.
aug. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
56%
10... ne zsarold már te is a gyerekkel. Köze nincs a témához, zéró! Nehogy már egy gyerekkel el legyen intézve egy életre minden.
aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy a kalória számolás is kétes. Volt idő amikor a párom a levegőtől is hízott. Sajna olyan gyógyszert kapott. ( Szteroid). Most még olyan mint egy nádszál 42 évesen.
aug. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
16%
Lusta, igénytelen nő,én elhagynàm az ilyet, nem így ismerted meg.f
aug. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 A kérdező kommentje:
Én támogatom mindenben meg a gyerekkel is foglalkozok. Mikor mondom, hogy mozogjon vagy egyen egészségesebben csak puffog, hogy az anyja is ilyen, nem látom. 85 kg és 160 cm, 30 évesen egy gyerek után. 55 kiló körül volt mikor terhes lett 3 éve. És nem hogy leadná, azóta is hízik folyamatosan. Én nem tudok helyette lefogyni, ha ő nem akarja. Akkor így mi lesz később?? Majdnem olyan nagy darab már mint az anyja, csak épp az anyja 60 éves, nem 30.
aug. 20. 08:33
 37/70 anonim ***** válasza:
17%
Alapvető dolgokba ne segíts. Pl cipő bekötése, le hajolás valamiért stb.
aug. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
16%

A hormonok, kérdező a hormonok az oka. Ösztrogén dominancia, mindenhol ösztrogének vannak a kajákban is, a vegyszerek, a légszennyezés stb. A férfiak nem annyira hízekonyak.

Ismeretségi körömben is fiatal kisgyerekes anyukák mind túlsúllyal küzdenek, ha lehet ki sem mennek az utcára mert szégyellik magukat. Meg sem ismerik őket az ismerősök a férjük is cikizi őket, bújdosnak a világ elől. Nagyon szomorú ez.

aug. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
0%
Ez még rosszabb lesz undorító az ilyen zsirdisznó,sose kivànnàm meg...
aug. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
56%
Segíts be főzésbe, bevásárlásba, hogy egészséges ételeket egyen, menjetek együtt a gyerekkel nagy sétákra, idővel visszakorrigál. Plusz nem ritka a szülés utáni depresszió sem, lehet érdemes ebbe is belenézni. Ha úgy néz ki, hogy inkább beletörődik, és nem akar változtatni, az lehet alacsony önbecsülés, vagy önszabotázs, klasszikus tünetei a depresszionak, ami évekig is eltarthat, és csak romlik, ha nem kezelik. Azok, akik azonnal azt javasolják, hogy a kérdező hagyja el a gyerekei anyját, ahelyett hogy segítenének, tegyenek egy szívességet és ne szaporodjanak.
aug. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!