Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom a gyerek után disznó kövérre hízott?

Figyelt kérdés

#Elhízás, túlsúly, párkapcsolat,
aug. 19. 20:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 A kérdező kommentje:
Pl tornázni vagy bármi. Vagy azt is én csináljam helyette?
aug. 20. 11:31
 52/70 anonim ***** válasza:
47%
#51 miért akarna ilyen herének tetszeni? Ilyen paraszt mellett én is elhagynám magam, az biztos. De inkább őt.
aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 A kérdező kommentje:
És miért vagyok én here??
aug. 20. 11:41
 54/70 anonim ***** válasza:
32%

52-valóban miért here

Jár dolgozni, otthon is besegít, igyekszik segíteni a nőn is

Szerintem normális pasi

aug. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
Amúgy ez is milyen "jó" gondolat... Ha kapcsolatban/házasságban él valaki, akkor hol van az, amivel a reménytelen egyedülállókat baszogatjátok, hogy MAGADÉRT kell tenni, jól kinézni? Vagy pláne hol van az, hogy a magány nem ok semmire? Itt a társas magány viszont valid magyarázat arra, hogy bánatában zabál? Ennek a nőnek miért nem mondja senki, hogy cicuka, hajrá, szedd össze magad, toljad a brutál diétát (ha arra van szükség), ha beleszakadsz is, mellé takarodj edzeni, legyél igényes, adj magadra stb.? Ja, mert a gyerek? Meg mert ő bánatos, és ha bánatos, akkor nem rúgunk bele? A kényszeregyedülálló is ugyanilyen bánatos ám!
aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
42%
#53-54 mert így beszél a feleségéről. Tisztességes ember nem így ócsárolja a nejét, és segíteni AKAR és nem azt várja, hogy idegenek egy lepra oldalon beszálljanak a nő alázásába.
aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 A kérdező kommentje:
Még meg is érteném ha szülés után lenne, mondjuk az se normális ha valaki 30 kg-ot hízik terhesség alatt. Már 3 éves a gyerek. 3 év alatt nem kezdett semmit magával. Igen eléggé elvagyok keseredve, hogy 30 évesen így néz ki, akkor mi lesz később. A többiről meg nem is írtam, hogy tiszta zsír a haja stb., nagyon igénytelen lett. Azért ez egy férfinak se tetszene szerintem. Van akinek 3 gyereke van mégis ad magára.
aug. 20. 12:17
 58/70 anonim ***** válasza:
Szülés utáni depresszió. Betegség. Ilyen férj mellett csoda lenne ha nem ez lenne.
aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
68%
Lehet hogy nem akarja hogy rá másszál, ha durva, bunkó vagy vele ne csodálkozz, hogy nem töri magát. Mert nyilván már nem szereted, ez teljesen lejön az írásból. Ő sem hülye, hiába "teszed oda magad, mint apuka", nincs intimitás, hiányzik a figyelem, csak elvárások vannak részedről.
aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
68%
Te csak a hibát keresed. De nem akarsz vele együtt mozogni. Akkor hagyd el. Te is hibás vagy.
aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!