Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom a gyerek után disznó kövérre hízott?

Figyelt kérdés

#Elhízás, túlsúly, párkapcsolat,
aug. 19. 20:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
55%

Így becsülöd meg azt a nőt, aki gyereket szült neked.

Elég szomorú.

Beszélj vele, mozogjatok együtt.

Esetleg lelki problémák miatt nem lehet gondja?

aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 A kérdező kommentje:
Megbecsülöm, csak már annyira elkeserítő ahogy kinéz. Egyik haverom, munkatársam felesége sem ennyire túlsúlyos.
aug. 19. 21:31
 13/70 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd el ha magasról szarik a kinézetére!
aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
27%

hagyjuk már ezt a gyereket szült neked szöveget...kit érdekel, úgy őszintén :D ezzel a nők nagy része csak áltatja magát, hogy majd ha gyereket szül 1 férfinak, akkor majd megkötöd. magatoknak szültök nem mondták még?

kedves férfiak, sajnos a legtöbben így jártok...megkötve egy gyerekkel meg egy mangalicával... kellett nektek a családosdi. Szerintem keress gyorsan egy tudatosan gyermektelen szingli bombázót, aki szeret utazni, meg programozni, és lépj ki ebből a szar életből, majd mással jól fogod magad érezni, aki edz, sportol, és kényeztetni akar téged ;)

aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
42%
Ki akarna kényeztetni egy ekkora selejtet?
aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
54%
hát szerintem van azért pár szingli nő, aki sóvárog a sz@r házasságokban vergődő férjekre... Nem véletlenül van annyi megcsalás.
aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
94%

Annyira jó lenne, ha nem a mozgást tolnátok, mert semmi értelme. Ha nincs semmi egyéb betegsége, akkor kalóriákat kell számolni, ennyi.


Nincs a világon olyan műszer, amivel pontosan lehet mérni, mennyi kalóriát égetünk el mozgással, de baromi keveset. Azt viszont sokkal pontosabban lehet mérni, mennyi kalóriát viszünk be. Ha 30 kg plusszal elmegyek sétálgatni, elégetek max. 100 kcalt, és akkor sokat mondtam. Egy nagy almában 110 kalória van. Egy Mars szeletben 240 körül.


Ha egy nap 1400 kcalt ehetek ahhoz, hogy ne változzon semmit a súlyom (maintenance), de folyamatosan 1800-at eszek, akkor hízni fogok. Ha elmegyek sétálgatni, és elégetek egy százast, ugyanúgy hízni fogok.


Sokkal könnyebb nem megenni, mint leadni.

aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező egy támogató férj mellett egy nő sokmindenre képes. Amikor 130 kilóra híztam a szülés után, a férjem őszinte aggódással fordult hozzám, mert már semmit sem akartam az alapvető létfenntartáson kívül tenni magamért. Normálisan leült velem és őszintén elmondta, hogy én nem ez vagyok és nagyon fél, hogy belehalok idő előtt. Mellettem állt, segített, nem zabált mellettem, ő is rátért az egészséges étkezésre, kimozdultunk, sétáltunk sokat. Amikor falásrohamok gyötörtek, kizökkentett és visszafogott. Aztán hozzászoktam az új étrendemhez. Szépen visszafogytam és azóta is tartom a súlyomat. Ha úgy állt volna hozzám, ahogy te: panaszkodott volna, megalázó módon nyilatkozott volna rólam és megbélyegezett volna, akkor valószínű csak erősítette volna bennem a stresszt.

Ha egy kicsit is ilyen lennél, akkor lenne megoldás.

aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
26%

17, jaj hagyjuk már ezt az 1 bites kalóriaszámlálós elméletet...zabálj akkor 1400 kalória péksütit, és örülj, hogy benne maradtál a keretedben...

1. majd meglátjuk, hogy mennyire tudod tartani az állandóan ingadozó vércukroddal, 2. milyen sz@rul fogsz kinézni (az összes izmod elkoplalod)

A fogyás nem csak ennyi, hogy alma vagy mars csoki.

Azzal meg ne áltasd magad, hogyha nincs semmi baja, akkor elég csak a kalóriákra figyelni...a legtöbb elhízott nőnek 99% hogy megborul a hormonrendszere, max még egyelőre nem kimutatható mértékben. Amikor már ki lehet mutatni (vércukor, TSH) az már egy nagyon előrehaladott állapot. A szénhidrátra kőkeményen oda kell figyelni. Az ilyen embernek ez az elsődleges, meg a fehérjebevitel. Ezt már elég régen meg kéne haladni, hogy hát csak egyél kevesebbet, meg mozogj többet, és akkor minden oké lesz. Az emberi test nem egy kazán...

aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
5%
Kuld el futni ..
aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!