Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom alig költ rám, jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom alig költ rám, jogosan fáj?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt én még egyetemista vagyok, diákmelózok, már csak 1 félévem van hatra, ő már dolgozik és nagyon jol keres (havi másfél millió körül). Viszont úgy érzem hogy soha nem számíthatok ra semmiben ha elmegyunk randizni azokat állja, bár van amikor én is meghivom, de ennyivel ki is fújt a dolog, pedig én néha meglepem apró ajándékokkal is.

Egyszer elmentunk 3 éjszakára valahova kettesben amit ő hozott fel először ötletnek és mondtam neki hogy most ez nekem megterhelő lenne kifizetni, azt mondta nem baj, majd kivancsisagbol felajanlottam neki az összeget később és hát elfogadta minden szó nélkül.

Néha szokta tervezgetni hogy menjünk nyaralni én mindig mondom hogy nincs rá keretem de sosem mond ra semmit.

Szoba jött az össze költözés is amikor én közöltem hogy jelenleg nem tudok ilyen sok pénzt elő teremteni és erre sem mondott semmit.

Nekem elég rosszul esik az a legrosszabb hogy szeretem, viszont ezek a dolgok nagyon fajnak és mem érzem magam biztonságban. Már probaltam vele erről beszélni de nem sok változás történt.



júl. 31. 10:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Az ilyen pasik fognak pár év múlva itt rinyálni hogy miért nem jut nő!

Ezért!

Akárhogy szeretném, teljesen kiábrándulnék!

Full szerelmes voltam, szépen lassan 8-9 hónap alatt kiábrándultam az exemből.

Mekkora sz@r érzés hogy hónapok óta soha nem jutottál eszébe, ha bemegy a közért be egyszer sem jutsz eszébe hogy egy tábla csokit vegyen neked és meglepjen vele.

Már férjem van azóta, közös kasszán vagyunk, és ha ő megy vásárolni, mindig hoz nekem valamit. Mert mindig eszébe vagyok, vagy egy csokit, vagy egy gyümölcsöt de valamit mindig hoz, és ezt már az ismerkedésnél is csinálta. Soha nem jött üres kézzel!

aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!