Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom alig költ rám, jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom alig költ rám, jogosan fáj?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt én még egyetemista vagyok, diákmelózok, már csak 1 félévem van hatra, ő már dolgozik és nagyon jol keres (havi másfél millió körül). Viszont úgy érzem hogy soha nem számíthatok ra semmiben ha elmegyunk randizni azokat állja, bár van amikor én is meghivom, de ennyivel ki is fújt a dolog, pedig én néha meglepem apró ajándékokkal is.

Egyszer elmentunk 3 éjszakára valahova kettesben amit ő hozott fel először ötletnek és mondtam neki hogy most ez nekem megterhelő lenne kifizetni, azt mondta nem baj, majd kivancsisagbol felajanlottam neki az összeget később és hát elfogadta minden szó nélkül.

Néha szokta tervezgetni hogy menjünk nyaralni én mindig mondom hogy nincs rá keretem de sosem mond ra semmit.

Szoba jött az össze költözés is amikor én közöltem hogy jelenleg nem tudok ilyen sok pénzt elő teremteni és erre sem mondott semmit.

Nekem elég rosszul esik az a legrosszabb hogy szeretem, viszont ezek a dolgok nagyon fajnak és mem érzem magam biztonságban. Már probaltam vele erről beszélni de nem sok változás történt.



júl. 31. 10:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Akkor hagyd ott. Ha most süket, akkor később is az lesz.
júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%
Ha neked ennyire fontos, hogy költsenek rád, nyisd ki a szádat, és mondd el. Vagy ne pasizz, amíg nincs saját pénzed.
júl. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%

#2 Ha nem segít neki a férfi, akkor meg nincs rá semmi szükség.

Azért nem kell férfi, hogy legyen kinek becsicskulni, legyen kit kiszolgálni, körbetakarítani.Mindnek ez a vége.Hálátlan robotolás, senki nem köszöni meg.

júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Menj diákmunkára, keresd meg magadnak a pénzt.
júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

#4 A kérdező iskolás és dolgozik suli mellett.A párja, aki 1,5 M keres, ő erőlteti a drága programokat, nem a kérdező.

A 1,5 M-t kereső férfi az, aki egy iskolással akar olyan költségekbe verni, amire egyértelműen nem telik neki.Nem a kérdező kívánsága ez.

júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
iskolást akar*
júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%

#5


Attól, hogy valaki sok pénzt keres, még nem köteles költeni egy olyan emberre, aki nem a házastársa.


Ha a Kérdezőnek nem tetszik a rendszer, keressen más pasit, aki költ rá.

Vagy vállajon több diákmunkát, pl. most nyáron dolgozhat egész nap.

júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
#7 Ezek szerint nem fogod fel mi a probléma.A kérdező pasija akarja olyan költségekbe verni az iskolás kérdezőt, amire nincsen neki pénze munka mellett sem.Mit nem fogsz fel?Nem a kérdező erőlteti a drága programokat.A pasija akarja lehúzni az iskolást azzal, hogy fizesse a nyaralása felét meg szórakoztassa.Nem véletlen nem olyan nővel megy, aki ki tudná fizetni.😃 Azok egyedül mennek.
júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%

"#2 Ha nem segít neki a férfi, akkor meg nincs rá semmi szükség."


Nő vagyok, nyugi. Nem várnám el egy phasztól sem, hogy kitartson. Nem ismerkedtem volna tanulóként dolgozó emberrel, ahogy most sem ismerkednék milliárdossal, mert nem egy szinten vagyunk.


A legtöbb probléma megoldódna vagy így, vagy úgy, ha beszélni is mernének a párok, nem csak szexre használnák a szájukat. A kérdezőnek hiányzik, hogy fizessen neki a pasi. Ez akkor is így van, ha nem mondja ki, meg akkor is, ha sunyin célozgat ahelyett, hogy kimondaná.

júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A randizgatás után az egybites párod most kezdi kapizsgálni, hogy egy felnőtt kapcsolatot akar egy felnőtt nővel, de egy diáklány nem tudja hozni a színvonalat? Annyira meg nem gáláns és nem tervez veled komolyan, hogy benyelje azt, hogy ezeket a "felnőttes", tetemes kiadásokkal járó dolgokat neki kellene állnia, amíg Te nem vagy keresőképes. Abból, ahogy reagál arra, hogy neked erre nem telik, egyértelmű, hogy nem akarja állni a részedet, NEM AKAR rád pár randis dolognál többet költeni. Szerintem ez tök sértő rád nézve, nyilván egy év alatt már megismerhetett annyira, hogy tudja, milyen az anyagi helyzeted, mire telik, és mire nem, ennek ellenére felhozza ezeket a dolgokat anélkül, hogy meghívna rá. Ez bunkóság, vagy csak szimplán érzéketlenség. Időt tölteni jó vagy, de hosszabb távra tervezni nem; ha nem így lenne, invesztálna a közös időtöltésbe, és ha együtt mentek nyaralni, nem azt nézné, hogy mindent neki kell fizetnie.


Tegyük fel, ideális esetben befejezed egy félév múlva az iskolát és rögtön lesz munkád, de kötve hiszem, hogy másfél milliós kereseted lesz. Szerined mi lesz, ha akkor sem fogod tudni (vagy nem akarod, mert másra is kell a pénz) mellétenni a részedet egy olyan lakásnak, nyaralásnak, amihez ő igen. Te ismered jobban, szerinted mire számíthatsz tőle?

júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!