Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom más lányokat is meghívot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom más lányokat is meghívott italra a bárban, jogosan vesztem össze vele?

Figyelt kérdés

Lehet túlreagálom de még most is mérges vagyok emiatt.

Több ismerőssel ültünk együtt, a lányok is beletartoztak. Párom hozott nekem és a legjobb barátjának piát, amint megjelentek a lányok ugrott nekik is. Mondom minek? Van nekük pénzük, rendeljenek maguknak.

Mondta, hogy ez amolyan férfi dolog, udvariasság, muszáj kimutatni.

Mondom amikor kifizetem a részem az éttermekben, mert nem akarok lehúzós lenni, simán hagyod bezzeg hogy felezzünk.

Ráadásul már nem először hívogat meg más lányokat is előttem italra. Mondtam neki, hogy szerintem ezeket a lányokat hívják meg a szingli haverjaid, azok akarnak csajozni, ne te akinek már párja van. Erre jól összevesztünk hogy féltékeny vagyok.

Amúgy 29 évesek vagyunk.



jan. 21. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha téged nem hív meg, őket meg kapásból, akkor járjon velük. Veled szemben nincs férfidolog? Csak másoknak, mi?
jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Hát te csak egy megallohely vagy, a buszmegállója nem te vagy.
jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Idegen nők elott mindog jobban be akarnak vágódni meg felveszik a mucho gentleman maszkjukat csak a párjuknak őszinték azzal hogy amugy trágyadombok.


Errol en már kérdest is kiirtam hogy miert nem forditva csinálják hogy a párjuk felé akarnának megfelelni nem vadidegeneknek?

Aztán olyan válaszok jöttek hpgy más nök felé legyenek is udvariasak meg toppon es ne parasztok. Elég ha velem az a pasi, velük ne legyen. Hát nekik kívánok is ilyen barátot akik minden nőnek benyalnak majd, csak nekik nem. Ha szerintük ez igy van rendjén.



Amugy nekem egyszer volt hasonlo esetem de nem italra meghivas volt hanem egy társaságban bőven nagyobb figyelmet forditott egy masik nőre a párom es szinte csak vele beszélgetett. Hát a csaj ugy összenézett velem hogy ez még neki is tiszta gáz, jol kifogtam..a páromat szépen leoffolta magárol de meg is volt rolunk a véleménye hogy szép pár lehetünk..


A pasik annyira gáz hogy teljes sötétségek az ilyen szitukhoz hogy valojában mirol szol.

jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ez a pasid?Nem csak te gondolod ezt?Én otthagynám a francba.Nem azért, mert másokkal nagyvonalú, hanem mert veled szemben zsugori.
jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az addig teljesen normális, hogy meghívta őket. Mi is meghívjuk egymást társaságban, de abban az az esetben, ha téged meg nem, akkor teljesen érthető, hogy rosszul esik neked.
jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Na itt is jonnek ezek hogy teljesen normalis ha más nőknek csicskulnak.
jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

3. Én is jártam sajnos ilyen gyökerekkel, akik mások előtt játszották a nagykirályt, előttem meg mertek suttyók lenni :D


Kérdező természetesen neked van igazad, a palidnak fontosabb a csajozás mint te.

jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm és igen, ahogy az egyik válaszoló is írta, sokszor még fel sem fogják, hogy mi volt a baj a helyzettel.
jan. 21. 14:37
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Vess végét ennek a kapcsolatnak.

Ffi.

jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

nem fogod otthagyni, mert nem eléggé alázó még a helyzet, majd amikor már annyira sárba dögnöl akkor fogod fel, hogy ki a fasszal jársz, de akkor már elég keserű pirulát lenyomtál a torkodon...

megjátszos és szinházas, de neked ez kell téged minősit, most még csak itt szerénykedsz, mert nem elégg szorit a helyzet, csak amikor már nyakig és anyagilag tekeredsz bele egy ilyen paliba, gyerek és közös hitel akkor meg már késő...

itt a figyelmeztető jel, nem veszed akkor ...ne panaszkodj, a te választásod.

jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!