Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom más lányokat is meghívot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom más lányokat is meghívott italra a bárban, jogosan vesztem össze vele?

Figyelt kérdés

Lehet túlreagálom de még most is mérges vagyok emiatt.

Több ismerőssel ültünk együtt, a lányok is beletartoztak. Párom hozott nekem és a legjobb barátjának piát, amint megjelentek a lányok ugrott nekik is. Mondom minek? Van nekük pénzük, rendeljenek maguknak.

Mondta, hogy ez amolyan férfi dolog, udvariasság, muszáj kimutatni.

Mondom amikor kifizetem a részem az éttermekben, mert nem akarok lehúzós lenni, simán hagyod bezzeg hogy felezzünk.

Ráadásul már nem először hívogat meg más lányokat is előttem italra. Mondtam neki, hogy szerintem ezeket a lányokat hívják meg a szingli haverjaid, azok akarnak csajozni, ne te akinek már párja van. Erre jól összevesztünk hogy féltékeny vagyok.

Amúgy 29 évesek vagyunk.



jan. 21. 12:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Idősebb srácként mondom, hogy bőven igazad van. Nyugodtan mondd meg neki.


35/F

jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
S konkrétan kitehető volna a szűre.
jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
3. Azért pontoztalak le mert hiába mondasz igazságot azzal teljesen komolytalanná válik az egész szöveged hogy általánosítasz, pasik így, úgy. Gondolom nehéz lett volna úgy fogalmazni hogy ne legyél általánosító.
jan. 22. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!